Łukasz Szewczyk28.12.2012 (9:53)85

DVB-T: Kanał religijny, filmowy i dla dzieci w MUX1

Opublikowano ogłoszenia w sprawie możliwości uzyskania koncesji na rozpowszechnianie programu telewizyjnego drogą rozsiewczą naziemną w sposób cyfrowy w ramach pierwszego multipleksu (MUX 1). Szansę na koncesje mają kanały religijne, filmowe, dla dzieci oraz edukacyjne.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 85)

Znowu wybiorą jakieś tam ATM Rozrywka 2, i będzie kolejne szczytowe osiągnięcie badziewia w telewizji - dno, dna. ATM jest kanałem tylko dla gejów i nekrofilów.
 15  
Kanał filmowy - mam nadzieję, że będzie to coś innego niż jest obecnie w DVB-T. Najbliżej określenia "filmowy kanał" jest TVN 7. Jeśli wejdzie coś, co będzie tylko TVN 7 bis, to może nie warto. Jeśli kanał filmowy, to kanał, gdzie lecą filmy cały czas i nie są przerywane reklamami, czyli może to być Kino Polska.
Edukacyjne? No ciekawe, czy Dicovery, Animal Planety, National Geographic będą chcieli wejść w DVB-T?
Przydałby się kanał muzyczny z bardziej ambitną muzyką typu Classic, Opera, Jazz, Blues - coś jak Mezzo.
 0  
ATM Film - seriale cały dzień i na wieczór film typu "Dlaczego ja?" lub "Ciacho". Po co takie zapchajdziury? Kanał filmowy powinien w 90% pokazywać FILMy bez reklam, a nie seriale. Chyba, że będą to mini-seriale jak np. "Gra o Tron".
 67  
mam nadzieje że tv trwam się nie dostanie,bo to jeszcze gorsze badziewie..........
 1  
TRWAM TV - jest na bank wśród MUX
a szansę mają też
TRWAM DOKUMENT- czyli 24 z budowy mojego nowego imperium ,oraz jak bezpiecznie zrobić przelew , zrób to sam - różaniec z chleba ...
TRWAM ANIOŁEK - czyli modlitwy dla dzieci, pranie mózgu najmłodszym
FILMTRWAM - a tam hit : Ojciec Rydzyk i świątynia tajemnic .
RYDZYK24 - nasza prawda i tylko prawda
 0  
Najlepiej byłoby, gdyby konkurs rozstrzygnęła jakaś niezależna od rządu komisja a nie skompromitowana na całym świecie krajowa ( dlaczego nie Polska?) rada!
 38  
Strzyżyryjek [email protected] zapewniam cię ze są świetne kanały o tematyce GLBT -np amerykański LOGO i tam nie ma erotyki tylko filmy i rozrywka na poziomie i nie obrażaj tutaj ...... bo ATM to powtórki powtórek Polsatu - ten kanał powinien się nazywać ... ATM DNO - jestem za tym aby odebrać koncesje PULS 2 , TV6 i ATM
 8  
emik masz calkowita racje puls 2 tv6 i atm to marnotrastwo miejsca na mux nikt tego nie oglada
 57  
A może kanały Cyfry+ by się nadały? Filmowe Ale Kino+, dla dzieci MiniMini+ i edukacyjny Planete+ ?

Jak dla mnie to na prawdę świetne kanały. Szczególnie MiniMini+, który wygrywa oglądalnością ze wszystkimi innymi kanałami.
 19  
a są znane szczegółowe wskaźniki które będzie analizować KRRiT czy znowu wszystko będzie uznaniowo ("po koleżeńsku")....?
 9