Łukasz Szewczyk28.12.2012 (9:53)85

DVB-T: Kanał religijny, filmowy i dla dzieci w MUX1

Opublikowano ogłoszenia w sprawie możliwości uzyskania koncesji na rozpowszechnianie programu telewizyjnego drogą rozsiewczą naziemną w sposób cyfrowy w ramach pierwszego multipleksu (MUX 1). Szansę na koncesje mają kanały religijne, filmowe, dla dzieci oraz edukacyjne.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 20 z 85)

TRWAM TV - jest na bank wśród MUX
a szansę mają też
TRWAM DOKUMENT- czyli 24 z budowy mojego nowego imperium ,oraz jak bezpiecznie zrobić przelew , zrób to sam - różaniec z chleba ...
TRWAM ANIOŁEK - czyli modlitwy dla dzieci, pranie mózgu najmłodszym
FILMTRWAM - a tam hit : Ojciec Rydzyk i świątynia tajemnic .
RYDZYK24 - nasza prawda i tylko prawda
TRWAM MINI - programy dla dzieci
 4  
dlaczego nie ma wymogu, że muszą to być kanały HD !
 5  
Jak dadzą trwam to i tak nie ustawie w telewizorze tv 6 ATM TVP historia miałem przez kilka dni i usunąłem z listy i po problemie.
 7  
Ludzie czy wy czytacie co piszecie ? Albo jesteście naiwni albo głupi !
Kto będzie puszczał programy czy filmy bez reklam. TO musi na siebie zarabiać ! Co do programów typy Discovery też zapomnijcie ! Tam się płaci dodatkowo opłatę od operatora. Nikt nie zrobi programów z robijaniem samolotów z reklam.

Ja będę szczęśliwy jak puszczą w edukacyjnym stare dobre programy naukowe - edukacyjne dla dzieci i dorosłych. Typu PI i Sigma, chemia, matematyka a nie głupie doświadczenia jak rozwalić lodówkę czy telewizor na discovery!
 8  
Jak wybiorą Trwam to usunę z listy badziewia tezymać nie mam zamiaru.
 2  
COś ci przeszkadza w TRVAM TV ? Dla mnie 100% lepsze niź jakieś ATM czy discopolo 24.
 0  
do mpoesp.

a moze jeszcze HBO zaproponujesz?

człowieku nielicz na kokosy za darmo!
 5  
Znowu wybiorą jakieś tam ATM Rozrywka 2, i będzie kolejne szczytowe osiągnięcie badziewia w telewizji - dno, dna. ATM jest kanałem tylko dla gejów i nekrofilów.
Zgadzam się w 100% taki kanał to było jak policzek w twarz dla widzów. Powtórki seriali, które 10 lat temu robiono dla Polsatu to są jaja i obraza dla widzów. Musiała iść jakaś koperta pod stołem bo nikt normalny by na takie coś nie wyraził zgody. Tego chyba nikt normalny nie ogląda.
 5  
Jak widzę jakie kanały idą na MUX to mi się przypomina PZPN. Jakieś leśne dziadki chyba o tym decydują i układy. Rozumiem dołączenie telewizji TRWAM bo to na dziś jedyna stacja religijna (Religia TV była dnem i dlatego od nowego roku znika, całe szczęście), ale dlaczego nie dają kanału sportowego? Np. Orange Sport? To jest totalna lipa. Filmowy kanał to będzie pewnie Polsat Film i tu idę o zakład, że to wygra i to nie będzie taki najgorszy wybór. Bajki to powinno być coś w stylu Boomerang, ale pewnie dadzą jakieś badziewie, którego jeszcze nie ma na rynku. Edukacyjny to dadzą pewnie Super Expres TV kolejne dno.
 3  
@Expert Polsat Sport News to nie kanał sportowy?
Moje typy to TV Trwam, Kino Polska, DaVinci, Boing.
 0