Łukasz Szewczyk09.01.2013 (20:03)9 komentarzy

"Rap Kanapa" i "Lista Retro Polo" - nowości w iTV. Mniej Ezo TV

W styczniu 2013 sporo zmian w ramówce rozrywkowego kanału iTV. Wśród nowości nowy program dla fanów hip-hopu oraz nowa lista przebojów disco-polo. Stacja zmniejsza także emisję pasma Ezo TV.
Hip-hop wraca do telewizji. 10 stycznia 2013 roku na antenie iTV zadebiutuje program "Rap kanapa", który będzie kontynuacją kultowych "Rap Kanciapy" i "Rap Pakamery". W nowym programie co tydzień - w czwartki o godzinie 19.25 - prowadzący Wujek Samo Zło będzie gościł na swojej kanapie ludzi związanych z kulturą hip-hop.To nie koniec nowości w iTV. Od stycznia na antenie stacji emitowany jest także nowa "Lista Retro Polo". W programie prezentowane będą teledyski z muzyką disco polo z lat 90. Premierowe wydania programu nadawane są w niedziele o godzinie 11.00.Dodatkowo od 9 stycznia 2012 roku z anteny iTV znika popołudniowe pasmo EZO TV, które od teraz będzie nadawane wyłącznie w stacji HOT TV (na platformach cyfrowych "n" na kanale 260 oraz UPC Polska na kanale 864). Z kolei wieczorne pasmo Ezo TV, emitowane w godzinach 20:00 - 24:00, nada będzie można oglądać na obu stacjach - iTV oraz HOT TV.

Komentarze (1 - 9 z 9)

Itv to fajna telewizja z fajnymi prowadzącymi prezenterkami zaś hot tv jeszcze brakuje dużo
 7  
Oby dwa to Zdechłe trupy.
 5  
Najlepiej by bylo, aby tego typu programy jak EZO Wrozby zniknely z TV - gdyz jest to tylko okazja do naciagania na kase naiwnych ludzi od pseudo Wrozek i WROZOW:-( Wiecej dawajcie ciekawych programows dokumentalnych. muzycznych i filmowych.
 9  
Żeby jeszcze te wieczorne EZO TV znikło to by był niezły kanał. A HOT TV jakby nadawał w stylu RU TV to byłby dobry kanał.
 2  
Za "Rap Kanapę" itv ma ode mnie plusa (pierwszego w historii) :P
 3  
Tak, czas zakodowac itv! ;)
 4  
Prymitywna muzyka wymyślona przez czarnuchów. Chyba nawet disco-polo jest ambitniejsze. W Polsce tylko upośledzeńcy słuchają ten syf.
 2  
Typowa promocja multikulti. Chcą żeby białe kobiety rodziły dzieci murzynów.
 1  
wujek samo zło ma tyle wspólnego z rapeem co ja z baletem, stara ciota, którą posuwa zwierzchnik
 0