Łukasz Szewczyk14.01.2013 (14:42)9 komentarzy

EZO TV przez całą dobę. HOT TV tylko nocą w iTV

Kolejne zmiany w tematycznych kanałach spółki Telestar. Kanał HOT TV zmienia się w całodobowy kanał ezoteryczny EZO TV, z kolei HOT TV stanie się nocnym pasmem muzycznej telewizji iTV. Dodatkowo na na antenie EZO TV pojawią się nowe twarze.
Wróżbita Maciej
Bez większego rozgłosu spółka Telestar wprowadza kolejne zmiany w swoich tematycznych kanałach. Jak już informowaliśmy, od 9 stycznia nadawca zdecydował się zmniejszyć ilość programów EZO TV na antenie iTV. Od tego momentu popołudniowe pasmo Ezo TV (nadawane w godzinach od 14.oo do 16.45) dostępne jest tylko na antenie kanału HOT TV, natomiast wieczorne pasmo (między 20 a 24) emitowane jest codziennie w iTV oraz HOT TV.To nie były ostatnie zmiany. Od kilku dni kanał HOT TV swój program nadaje pod marką EZO TV. Jak się okazuje, była to zapowiedź kolejnych, większych zmian. Nadawca potwierdził dzisiaj, że HOT TV przekształca się w pasmo nocne ogólnopolskiej telewizji iTV, natomiast w miejsce HOT TV pojawia się kanał ezoteryczny EZO TV. Na razie jednak na antenie EZO TV pomiędzy pasmami ezoterycznymi emitowane są teledyski.Dodatkowo na antenie EZO TV pojawią się nowe twarze, wśród nich m.in. Ezoteryk Kosma (15, 16, 29 i 30 stycznia o godzinie 15:30), Małgorzata Buchowiecka (21 i 28 stycznia o godz. 14.00) oraz tarocista Paweł (21 i 28 stycznia o godz. 15:30).Dodajmy, że kanał iTV dostępny jest w dekoderach wszystkich satelitarnych platform satelitarnych oraz u wielu operatorów sieci kablowych. Z kolei kanał EZO TV obecnie dostępny jest m.in. w dekoderach platformy "n" oraz UPC Polska.

Komentarze (1 - 9 z 9)

bo za wszelką cenę trzeba uratować wróżenie z gównianych kart
 22  
Jest raczej odwrotnie - to wróżenie z kart ratuje nadawcę ITV.
 16  
Trudno mi pojąć,że to może mieć w ogóle jakąś tam oglądalność.Ktoś wykłada nie małe pieniądze żeby otumaniać Polaków.
 9  
kto to ogląda,beznadziejne kanały,muzyczny też się nadaje do podtarcia......
 15  
zawsze Państwo mozecie oglądać telewizje TRWAM
 4  
sprawa jest prosta nie ma pomyslu i kasy na HOT TV, rewelacyjny programowy max z vivy nie ma juz co kopiować z innych kanalów, a sam pomyslow nigdy nie mial
 1  
jak ja bym wykupił MNI Telecom to bym w*******ł HOT TV i EZO TV a iTV przerobił bym na muzyczny i utworzył bym iTV 2
 1  
zawsze Państwo mozecie oglądać telewizje TRWAM
niezawsze bo nie ma ich na HB i DVB-T
 2  
Hot tv było niezłe.Ale ja wpuścili te bande idiotuw,to odrazu wypad z mojej listy kanałów
 0  

Polecamy