Łukasz Szewczyk16.01.2013 (13:12)32

TVP uruchomi nowy kanał dla dzieci - TVP ABC

Zarząd Telewizji Polskiej podjął decyzję w sprawie złożenia wniosku o udzielenie koncesji na rozpowszechnianie programu telewizyjnego TVP ABC drogą rozsiewczą naziemną w sposób cyfrowy w multipleksie pierwszym na podstawie ogłoszonego przez KRRiT konkursu.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 20 z 32)

dobrze,że w ogóle jest.Ale i tak późno...
 0  
Zamiast przed ogłoszeniem oficjalnej nazwy stacji zarejestrować wcześniej domenę tvpabc.pl to była dzisiaj kupiona i jest już wystawiona za 8,500 tyś. Taka to państwowa polityka, publicznych nadawców.
 0  
Ciekawa nazwa kanału TVP ABC. Póżniej pewnie będzie TVP DEF :)
 0  
Ciekawe. TVP Sport dalej dla wybranych. Dopóki TVP Sport nie będzie ogólnodostępny, nikt nie może żądać abonamentu.
 1  
Wieczorynka trwa niecałe 5 minut i nie ma stałej godziny emisji a oni chcą robić kanał dla dzieci...
Właśnie dlatego.
 2  
 ron
TVP Sport dalej dla wybranych. Dopóki TVP Sport nie będzie ogólnodostępny, nikt nie może żądać abonamentu.
TVP Sport jest komercyjnym kanałem kodowanym i takim pozostanie. TVP chce na nim zarabiać i pobiera za niego opłaty od kablówek i operatorów satelitarnych. Zresztą większość co lepszych transmisji i tak leci na publicznych antenach, a reszta w moim odczuciu gorsza niż ramówka Eurosportu, nSportu czy nawet Polsatu Sport. :P
 3  
Powtórki Pana Tik taka, ciuchci czy 5-10-15, to dziękuję bardzo. Niech TVP uruchomi TVP Prawda Obywatelska, a dyrektorem niech zostanie "bezrobotny" pan "bączek" (Michał Tusk).
 5  
może by tak najpierw forsę wydali na uruchomienie MUX3 w całym kraju a nie szmal przewalaja , tylko oczywisćie lepiej trzeba stworzyć nową Tv i nowe stołki prezesowskie dla szwagów
 3  
starczy Boing a nie jakiś szajz i sto kanałów TVP o jednym i tym samym.wystarczy im już,mają swój multipleks a na pierwszy niech się nie pchają a na mux 3 dadzą TVP Sport.
 1  
Do komentarza 1 - Chłopie co Ty pieszesz za przeciwstawne rzeczy?
"epsze powtórki niż wprowadzanie ogłupiających zagranicznych bajek a po za tym to TVP ABC czyli 70- 80 % powinny zajmować polskie produkcje "
Skoro tak uważasz, to dlaczego wymieniasz japońskie Muminki, Belgijskie Smerfy, Amerykańskiego Kubisia Puchatka? Sam nie za bardzo wiesz czego chcesz.
 1  

Polecamy