Łukasz Szewczyk16.01.2013 (20:42)16

"Z Archiwum X" i premierowe filmy - luty w Tele5 (wideo)

W lutym 2013 roku telewizja Tele5 przygotowała niespodziankę dla fanów gatunku science fiction - serial "Z Archiwum X" (emisja od sezonu 6). Nie zabraknie także premier filmowych w gwiazdorskiej obsadzie.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 16)

Rozumiem, że musieli tak zrobić, skoro TVP Seriale zakończyło nadawanie na 5 sezonach (ale bez ostatniego odcinka :P). Czy 9 sezonu X-Files nie pokazywał czasem SciFi Universal?
 6  
Mi "Archiwum x"kilka lat temu z głowy wybiła skutecznie żona,a tak bardzo lubiłem ten serial.
 3  
Ja widzialem do osmego ze sezonu kiedy to bylo nawet nie wiem czy chce juz oglądac 9 sezon z Archwiwum X ja juz ten serial prawie zamknąłem.
 8  
PRODUCENTÓW i BLIŻEJ już kilka razy emitował Polsat, więc jaka tam superpremiera?
 1  
Mój ulubiony serial z tamtych lat, szkoda że zaraz po premierze nie puszczali tylko po tylu latach się obudzili..
 7  
Czyli co, jeden serial i dwie premiery filmowe... tyle mają do zaoferowania? Ha ha ha, ten kanał jest na totalnym dnie, i stacza się w nim coraz bardziej.

W dodatku, to jakieś starocie te filmy, bo ''Producenci'' są z 2005 roku, a ''Bliżej'' z 2004.
 9  
Ja nie rozumie, jak takie dwa filmy, co zaoferują w przyszłym miesiącu można nazywac premierami... to się w głowie przecież nie mieści.
 0  
Kłamią w żywe oczy. 9 sezon Z Archiwum X był emitowany na Polsacie w poniedziałki o 20:00. Mega Hit był wtedy o 21:00. Było to kilka lat temu.
 13  
w TVP2 skończyli na sezonie jak Scully urodziła i od tego czasu już nie widzialem więcej, chyba to był 7 sezon
 1  
Szósty sezon był najlepszy. Zabawa konwencją, zabawa formą, dużo nawiązań, sporo komizmu, ale też dużo "normalnych" odcinków. Moje ulubione odcinki z sezonu szóstego - Triangle, Dreamland I & II, The Rain King, Monday, The Unnatural, Field Trip.
 1