Łukasz Szewczyk22.01.2013 (22:26)brak komentarzy

Sonia Bohosiewicz z Voice Band na żywo w Radiu dla Ciebie

W nowym roku Polskie Radio RDC kontynuuje cykl prestiżowych koncertów z udziałem publiczności. Kolejną edycję rozpocznie koncert Voice Band z gościnnym udziałem Soni Bohosiewicz.
VoiceBand
Koncert Voice Band z gościnnym udziałem Soni Bohosiewicz odbędzie się w czwartek (31 stycznia 2013 roku) o godz. 18.00 w Muzycznym Studiu im. Agnieszki Osieckiej w Warszawie przy ulicy Myśliwieckiej 3/5/7. Będzie to okazja by poczuć stylistykę popularnych chórów męskich okresu międzywojennego, która stała się inspiracją do stworzonych przez grupę nowoczesnych aranżacji znanych i oryginalnych piosenek. Wydarzenia będzie można jak dotychczas wysłuchać na antenie Radia dla Ciebie. Dodatkową atrakcją będzie transmisja na stronie internetowej RDC oraz na Facebook'u.
Voice Band jest nowatorskim przedsięwzięciem na polskiej scenie muzycznej XXI w. Zespół powstał z inicjatywy Arkadiusza Lipnickiego i zadebiutował w Piwnicy Artystycznej "Przechowalnia" w Łodzi. W skład grupy wchodzą: Tomasz Warmijak (1 tenor), Arek Lipnicki (2 tenor), Grzegorz Żołyniak (baryton), Piotr Widlarz (bas) oraz Wacław Turek (akordeon). Gościnnie w kilku koncertowych utworach zaśpiewa piosenkarka i aktorka - Sonia Bohosiewicz.

Radio dla Ciebie nadaje program na obszarze województwa mazowieckiego: Warszawa 101 MHz; Płock 101,9 MHz; Ostrołęka 100,8 MHz; Siedlce 103,4 MHz; Radom 89,1 MHz; Ostrów 87,6 MHz