Łukasz Szewczyk24.01.2013 (12:34)52 komentarze

Oferta nC+ od marca 2013 roku?

Oferta nowej platformy satelitarnej nC+, która powstanie w wyniku fuzji platform Cyfra+ oraz "n", na rynku powinna zadebiutować już w marcu 2013 roku.
W tym tygodniu odbywają się spotkania władz nowej platformy nC+ z dystrybutorami Cyfry+ oraz "n". Podczas spotkań przedstawiane są pierwsze informacje dotyczące fuzji platform Cyfra+ oraz "n". Operator na razie nie zdradza szczegółów dotyczących zmian. Jednak z pierwszych, nieoficjalnych informacji wynika, że start nowej oferty nC+ planowany jest na marzec 2013 roku.. Dotychczasowi abonenci Cyfry+ i "n" otrzymają możliwość dobrowolnej migracji do nowej oferty nc+. Nowa platforma, której oferta będzie charakteryzowała się dużą liczbą treści premium, postawi także na większą ochronę dostępu, m.in. w ramach usługi Multiroom.Przypomnijmy, że "nC+" powstaje w wyniku przejęcia przez Grupę Canal+ spółki ITI Neovision, operatora platformy "n". W wyniku transakcji dojdzie do fuzji platform Cyfra+ i "n" oraz powstania nowej platformy "nC+", w której większościowym właścicielem będzie Canal+ (51 proc.), swoje udziały będą mieć także TVN (32 proc.) oraz UPC (17 proc.).
Szczegółowe informacje operator nC+ będzie przekazywał w późniejszym terminie. Na razie nie zdradza konkretnych terminów i utrzymuje, że nowa oferta zadebiutuje "wiosną 2013 roku".

Komentarze (1 - 10 z 52)

Denerwują mnie artykuły, których tytuły kończą się znakiem zapytania. Zero sprawdzonych informacji, tylko czyste spekulacje. Tak to można codziennie pytać..
 94  
Jestem ciekaw jak to będzie z prawami do wytwórni filmowych. Czy zlikwidują NPremium i filmy trafią do Canal plus?. Liczę na to, że będzie jak kiedyś, czyli to co najlepszy w Canal Plus. Gorzej jak wszystko będzie porozbijane na kanały w których wciąż królują powtórki, powtórek i raz na tydzień jakaś premiera. Skończmy z beznadzieją. Denerwuje mnie to, że tworzy się iluzję w której mamy kilkadziesiąt kanałów tv na których w ciągu roku z 7 razy oglądamy to samo.
 32  
Jestem w N-ce, czy teraz po likwidacji i po powstaniu nowej platformy będę mógł wypowiedzieć ,zakończyć u mowę z N-ką?
 11  
Spekulacje i hipotezy oparte na forach. Ja dziękuję za takie "informacje".
 24  
to zadzwon do kolegow z ubecji to ci lepiej pow dziadu
 23  
Mam tylko nadzieję że N na kartę nie podrożeje bo inaczej przejdę chyba do Cyfrowego Polsatu.
 23  
"Nowa platforma (..) postawi także na większą ochronę dostępu, m.in. w ramach usługi Multiroom."
czyli dekodery 1000% lepsze od tych platformianych. które zakupiłem na wolnym rynku będę mógł sobie zutylizować/??
Zaj..ście !!! Pozostanie ciąganie sznurków po domu - to nie dla mnie!
 5  
Co dokładnie oznacza "wieksza ochrona dostępu multiroom"? Przejmą kretyński system z N i trzeba będzie ciągnąć kabel od dekodera do dekodera?
 3  
pewnie zrobią tak jak w CP,trzeba bedzie biegac co kilka godzin do matki i ładować uprawnienia.ja nie wyobrażam sobie takiego rozwiazania,a tym berdziej multiroom z n.to znaczy,że będą tylko dedykowane dekodery.porażka
 3  
nie ważne czy kabelek,czy wifi.ważne,że trzeba bedzie mieć ich gówniany sprzęt w domu do multiroomu,bo z tunkiem z wolnego rynku to nie będzie działać.
 4