Łukasz Szewczyk25.01.2013 (12:18)69

Abonenci Cyfry+ i "n" będą mogli migrować do nC+

Nowa oferta satelitarnej platformy nC+ na rynku ma zadebiutować "przed Wielkanocą". Z pierwszych nieoficjalnych informacji wynika, że obecni abonenci Cyfry+ oraz "n" będą mogli dobrowolnie migrować do nowej oferty nC+.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 69)

Jak źródłem jest Satkurier to droga między bajką a faktami jest spora ...
 15  
Npremium Giń ! :D
 24  
haha a ludzie myśleli, że jak platformy się połączyły, to połączą też ofertę programową. No to połączyli haha jak zapłacisz to ci połączą.
 3  
Oj cyraki się cieszyły że eNka padnie, a tu widzę, więcej N w cyfrze jak cyfry w eN. Chcieliście połknięcia N przez cyfrę? To teraz macie, już nie będzie tak różowo.
Skończą sie wasze splitterki.
 14  
ale bedzie parowanie kart CI+ nagry 1813 oraz conax b01 chca zabezpieczyc kontent. Osobiscie wole lepsze zabezpieczenie kart ale by kazdy sobie mogl korzystac z wlasnego sprzetu niz parowanie.Bo przeciez jest cala mase userow NNK HD TNK HD itd itd.
 9  
Mniejsza o dekodery i tak rzadko coś nagrywam. Czekam na szczegóły oferty z kanałami Canal+, HBO i Cinemax oraz sportowymi. Jeśli ceny nie będą wyższe od obecnych, a oferta programowa będzie lepsza i gotowała niespodzianki, to na pewno przejdę do nich z kablówki. A jeżeli nie, to zostaję przy Multimedii Polska, bo miałem mało problemów z nimi i pozwalają sobie dobierać ofertę. :P
 10  
oby ten nowy PVR był w dobrej jakości, by nie tworzona problemów na forach po kilka tys. stron
 1  
Teraz wiemy dlaczego n-ka tak ochoczo zachęcała do kupowania swoich dekoderów.
 2  
"Obecni abonenci Cyfry+ oraz "n" otrzymają możliwość dobrowolnej migracji do nowej oferty nC+.
To oznacza, że abonenci, którzy się na to nie zdecydują, będą mogli korzystać z dotychczasowych ofert promocyjnych"

... ale czy będą mogli zrezygnować w ogóle z umów terminowych (które teraz mają) i odejść ???
Bo tylko to mnie interesuje.
 10  
@der nie bedzie takiej możliwości.będziesz dalej miał ten pakiet co masz,ewentualnie dostaniemy w promo na miesiac dodatkowe kanały na zachetę,aby migrować.
 6