Polityka prywatności

  1. Rejestracja w serwisie Media2.pl, a także na forum, jest bezpłatna. Dane wymagane do rejestracji to login użytkownika oraz aktywny adres e-mail.
  2. Media2.pl udostępnia wszystkim czytelnikom forum dyskusyjne.
  3. Redakcja Media2.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych pod artykułami, a także treści publikowanych przez użytkowników na forum dyskusyjnym.
  4. Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści niezgodnych z prawem, naruszających podstawowe zasady współżycia społecznego, wulgarnych, a także do blokowania użytkowników rozpowszechniających takie treści, bez uprzedniego kontaktu z użytkownikiem. Każdy użytkownik ma możliwość raportowania do redakcji komentarzy i wpisów na forum niezgodnych z powyższymi zasadami.
  5. Redakcja Media2.pl zastrzega sobie prawo do publikacji treści reklamowych w serwisie oraz w mailingach rozsyłanych do użytkowników (max. dwa razy w tygodniu).
  6. Dane użytkowników, zebrane podczas rejestracji, nie są rozpowszechniane przez redakcję osobom trzecim. Redakcja Media2.pl zastrzega jednak, że w przypadku podejrzenia o popełnieniu przestępstwa, Wydawca może udostępnić dane odpowiednim organom państwowym, gdy przedstawią one odpowiedni nakaz sądu polskiego, zgodny z obowiązującym w Polsce prawem.
  7. Serwis Media2.pl, którego właścicielem jest firma Priva.pl Sp. z o.o., zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.10.1997 r. (Dz. U. Nr 133 z dnia 29.10.1997 r.), zapewnia użytkownikom Media2.pl możliwość wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania. Dane te mogą zostać w każdej chwili usunięte przez użytkownika. Użytkownik może również w każdej chwili przystąpić bądź zrezygnować z bezpłatnej subskrypcji newslettera.
  8. Powyższa Polityka Prywatności wchodzi w życie dnia 13 października 2009 roku i obowiązuje do odwołania.
  9. Brak akceptacji regulaminu oznacza brak możliwości pełnego korzystania z konta.