Łukasz Szewczyk08.02.2013 (18:26)31 komentarzy

Bierz co chcesz z Media Markt - zakupy marzeń w 150 sekund (wideo)

Media Markt organizuje nietypową akcję promocyjnej - "Bierz, co chcesz! Najszybsze 150 sekund w historii Media Markt' W ramach akcji zwycięzcy będą mogli zrobić darmowe zakupy marzeń w rekordowo krótkim czasie.
Bierz co chcesz z Media Markt
Aby wziąć udział w konkursie, należy w terminie od 10 do 17 lutego b2013 roku zarejestrować się na stronie www.mediamarkt.pl i w 300 słowach odpowiedzieć na pytanie "Co kupiłbyś w Media Markt w 150 sekund, gdybyś miał nieograniczoną ilość pieniędzy?". Spośród nadesłanych prac komisja konkursowa wyłoni najciekawszą, najbardziej oryginalną odpowiedź i zaprosi jego autora lub autorkę do udziału w Wielkim Finale, który odbędzie się 20 lutego 2013 roku W Media Markt w Warszawie Markach.Forma i wartość wygranej nagrody będą zależały wyłącznie od samego Finalisty. Jego zadaniem będzie zrobienie zakupów marzeń w ciągu... 150 sekund. Wszystko, co Finalista zdoła w tym czasie zebrać, będzie należało do niego. Warunkiem jest samodzielne przyniesienie produktów na linię mety wyznaczoną na terenie sklepu Media Markt.Podobna akcja organizowana była już w Hiszpanii dla 100-milionowego klienta, gdzie zwycięzca w ciągu wyznaczonych 120 sekund (w Polsce jest 150 sekund!) stał się właścicielem sprzętu o wartości 28.144 Euro.

Konkurs "Bierz co chcesz. Najszybsze 150 sekund w historii Media Markt" to pierwsze tego typu wydarzenie w Polsce. Zwycięzca zostanie wyłoniony 18 lutego, będzie miał zatem przynajmniej jeden dzień, aby dokładnie przemyśleć, które produkty z elektronicznego świata MM chciałby mieć. Wszyscy pracownicy sklepu MM będą wspierać Finalistę swoją wiedzą. Spełnienie czyichś marzeń o najnowszym sprzęcie to dla nas prawdziwa radość - mówi Ewelina Piątek, Marketing Manager sieci Media Markt.


Akcja otrzyma silne wsparcie medialne. Zaplanowano spoty radiowe i telewizyjne oraz działania online. Materiały promujące konkurs pojawią się m.in. w kanałach telewizyjnych TVP 1, TVP 2, MTV, VIVA i Polsat, w stacjach radiowych RMF Maxxx, RMF FM, Radio ZET, ESKA, PR 3 i PR 4, w portalach internetowych onet.pl, youtube.com i wp.pl oraz w serwisach telewizyjnych VoD.pl, Ipla.tv i TVNplayer.pl. Za planowanie i zakup kampanii odpowiada Dział Planowania Mediów Media Saturn Holding Polska oraz dom mediowy Universal McCann. Produkcję spotów powierzono Studiu Filmowemu idealideal.

Komentarze (1 - 10 z 31)

To powinno byc zabronione. Wujowi mojego kumpla amputowali dwa palce u stopy, po tym jak go w kolejce podeptali. Biedak chcial za darmo plazme...
 11  
W dwie i pół minuty to sobie można co najwyżej konia zbić, a nie zakupy zrobić
 24  
Mózg sobie obij. Najpierw zobacz filmiki jak wzieli zakupy na 30 tysięcy euro i to nie był problem jakiś duży.
 5  
W dwie i pół minuty? Jestem w stanie kupić telewizor do max 32 całe. Jakiś laptop, telefon też jakiś który mi nawinie. I więcej nic. Można zapomnieć o o lodówce lub pralce.
Wilk syty i owca cała. 8.02.2013 (19:45:56)
 8  
Telewizor sony. Komp za jakieś 9tys i telefon iphon lub jakiś drogi inny. I wydane około 20 tys zł. Ale się nie bawie. Szkoda nerwów. I tak zakup będzie ustawiony kto ma wygrać, bo nie wierzę że przecietnemu kowalskiemu dadzą taka szansę! Nie ma takiej opcji.
Wilk syty i owca cała. 8.02.2013 (19:53:32)
 3  
ja to bym :D kasjerke fajna wziol :D
 28  
Jak czytam tutaj niektóre wypowiedzi to sie zastanawiam czy Bóg coniektorym dał rozum, chyba nie... 2,5min to mało? Jak ktoś ma łeb na karku to będzie wiedział co ma wziasc żeby być masę na + buahaha pralkę, tv? Gratuluje myślenia! Wystarczy brać jak leci sprzęt od apple (iphony,ipady,mac-i) dziękuje dobranoc
 10  
wziąć Mietek - tam nie ma s
 4  
"Bierz co chcesz z Media Markt" a organizuje to ... Saturn?
Wreszcie przyznają się do koligacji?
 6  
Jest na yt jeden filmik chyba z niemiec jak facet nabrał cały kontener macbooków ,ipodów, kilka lustrzanek ze dwa tv na pewno ponad 40 cali a na koniec przepchnoł jeszcze lodówka smega bo stała przy wejsciu. Cały myk nie polega na tym że wygrywa podstawiony koleś ale że za grosze mają materiał na świetną reklamę, bo każdy kto ją zobaczy myśli co on by sobie wział jakby wygrał i tym samym myśli o marce media markt.
 12