Łukasz Szewczyk22.02.2013 (12:08)2 komentarze

Rusza kampania filmu Agnieszki Holland "Gorejący krzew". Premiera w HBO

W piątek (22 lutego 2013 roku) rozpocznie się kampania promocyjna wspierająca trzyczęściowy film produkcji HBO w reżyserii Agnieszki Holland "Gorejący krzew". Film będzie miał premierę 3 marca 2013 roku na antenie HBO i HBO HD.
"Gorejący krzew" - plakat
"Gorejący krzew" - plakat
W kampanii promocyjnej szczególny nacisk został położony na radio oraz kino. Spoty będą emitowane w radiu ogólnopolskim (ZET, PR1, PR3) oraz w wyselekcjonowanych stacjach regionalnych (RMF Classic, TOK). W kinach przed wybranymi filmami pojawią się 70 sekundowe spoty promujące Gorejący krzew. Reklama prasowa ukaże się w wybranych magazynach.

Spoty promocyjne pojawią się również w wybranych stacjach informacyjnych (TVN24 i TVPInfo) na kilka dni przed premierą pierwszego odcinka. Kampania w Internecie pojawi się na stronach głównych wybranych portali i w sekcjach kulturalnych. Reklamy będą przekierowywały zainteresowanych do strony filmu Gorejący krzew na fanpage HBO Polska, na którym znajdują się dodatkowe materiały na temat produkcji, takie jak wywiady z twórcami czy archiwalne filmy.

HBO Polska przygotowało kreację we własnym zakresie. Za planowanie i zakup mediów odpowiada HAVAS MEDIA. Kampania potrwa do 10 marca."Gorejący krzew" to trzyczęściowy film w reżyserii Agnieszki Holland. Przedstawia historię Jana Palacha, studenta praskiego Uniwersytetu Karola, który w styczniu 1969 roku, podpalił się w centrum czeskiej Pragi. Po jego śmierci władze komunistyczne podjęły starania, aby zdyskredytować jego czyn i osobę. Wtedy rodzina Palacha wynajęła prawniczkę Dagmar Buresovą, która rozpoczęła batalię, aby oczyścić jego imię i dotrzeć do prawdy

Premiera filmu "Gorejący krzew" na antenie HBO będzie miała miejsce 3 marca o godzinie 20.10. Kolejne części filmu zostaną wyemitowane 10 i 17 marca o tej samej godzinie.

Komentarze (1 - 2 z 2)

Widziałem pierwszy odcinek i seria zapowiada się bardzo ciekawie,
 2  
I trzy niedziele z głowy.
 0