Łukasz Szewczyk05.03.2013 (11:00)5 komentarzy

Szymon Majewski na krańcach świata w nowej kampanii PKO BP (wideo)

PKO BP rozpoczyna kolejną kampanię z udziałem Szymona Majewskiego. Tym razem showman reklamuje Mini Ratkę na specjalnych warunkach - bez zaświadczeń o dochodach i z promocyjnym oprocentowaniem.
Majewski miniratka na PIT
Od 4 marca oprocentowanie Mini Ratki w PKO Banku Polskim to tylko 11,99% dla ubezpieczonej pożyczki na 60 miesięcy i dłużej. Teraz aby otrzymać pożyczkę wystarczy tylko zeznanie podatkowe za 2012 rok. Oferta pożyczek na PIT w PKO Banku Polskim obowiązuje do 31 maja 2013 roku.


Nowej ofercie towarzyszy kampania reklamowa z udziałem Szymona Majewskiego. Tym razem Szymon wciela się w rolę podróżnika odwiedzającego krańce świata. Towarzyszy mu Królewna Śnieżka (w tej roli Paulina Krupińska - Miss Polonia 2012). Kluczowym medium kampanii jest telewizja. Spoty są emitowane w głównych stacjach oraz kanałach tematycznych. Równolegle prowadzona jest kampania w Internecie. Kampanię od strony kreatywnej przygotowała agencja DDB, zaś komunikację w Internecie OS3. Planowaniem i zakupem mediów zajęły się agencje Universal McCann oraz Value Media.

Komentarze (1 - 5 z 5)

Niech se chłop zarobi, bo ostatnio cienko przędzie, a to fajne i sympatyczne chłopisko i szkoda mi go było, jak go potraktowali w TVN-ie
 1  
Tylko to ci nieboraku szaraku obywatelu hostelu Ącki zostało! Nabijanie w butelkę po "Stołecznej" bogu winnych ludzików, którzy by przeżyć do 30-tego zadłużać się muszą! Faktycznie awansowałeś ze swojej piwnicy na sam strych reklamy?
 2  
Osobiście wybrałbym maksi ratkę,byle bez upadających "artystów".
 0  
pajac
 0  
PKO musi wyjść z ofertą "na krańce świata" i poza nie. reszta po prostu już to ma. , a poza tym nie wiem czy murzyni są tacy zacofani. pachnie to rasizmem.
 0