Łukasz Szewczyk06.03.2013 (16:27)2 komentarze

Płodni.com zadbają o social media Orange

Poznańska agencja marketingowa Płodni.com rozpoczęła współpracę z Orange Polska. Agencja będzie wspierać wizerunek i komunikację marki w kanałach social media.
Agencja Płodni.com dołączyła do grupy agencji odpowiedzialnych za realizacje działań promocyjnych i wizerunkowych dla Orange Polska w Internecie. Do głównych zadań agencji należy obsługa kilku wybranych, dedykowanych abonentom marki produktów i usług na Facebooku oraz w innych serwisach społecznościowych.
Orange Polska realizuje wiele działań w przestrzeni internetowej. Cieszymy się, że będziemy mogli współuczestniczyć w tworzeniu części z nich. Posiadamy duże doświadczenie w tym zakresie. Działania w social media prowadziliśmy już, między innymi, dla takich marek jak Tchibo, Kupiec czy Bols. Jednocześnie jednak nie popadamy w rutynę i świeżym okiem patrzymy na potrzeby naszych klientów, często rekomendując im kreatywne i niestandardowe rozwiązania. Myślę, że w dużej mierze właśnie te czynniki zdecydowały, że Orange Polska rozpoczęła z nami współpracę - mówi Piotr Baranowski, Business Development Director z Płodni.com
To kolejny klient z branży telekomunikacyjnej, którego będą obsługiwać Płodni.com. Wcześniej przez prawie trzy lata agencja była odpowiedzialna za obsługę z zakresu social media innego dużego operatora sieci komórkowych w Polsce. Realizowała dla niego także strategiczne projekty w przestrzeni wirtualnej, takie jak: największy w Europie program wypożyczeń sprzętu IT do testów.
Płodni.com

Komentarze (1 - 2 z 2)

Wizerunek marki orange to dramat zawodnika.Dno,porażka i dziadostwo.Drożyzna,kombinatorstwo,oskarżanie użytkowników o fraudy,wieczne obcinanie bonusow i niekompetencja w bok.Ja juz podziekowalem tej francuskiej kurfie.
 1  
Ciekawe co z tego wyjdzie. Ostatnio Orange jest trochę w tyle.
Tomasz Smykowski / Websoul 8.03.2013 (13:58:29)
 0