Łukasz Szewczyk14.03.2013 (0:59)1 komentarz

Tajemnicza kampania Lay's. Walka o grubą kasę

Kilka tygodni temu na kanale You Tube pojawiły się intrygujące filmiki znawcy chipsów - Mieszka Pierwszego Chipseliera. Pierwsze odcinki w zabawny sposób pokazywały, jak należy smakować i podawać chipsy. Teraz Mieszko odkrywa karty i zaprasza do wzięcia udziału w wielkiej loterii Lay's.
Mieszko Pierwszy Chipselier
W ciągu kilku tygodni filmiki Chipseliera na You Tube (http://www.youtube.com/user/chipselier) obejrzało ponad 350 000 osób, a ponad 2400 użytkowników subskrybowało kanał, by dowiedzieć się, jaki będzie ciąg dalszy kontrowersyjnej opowieści o chipsach. Pojawiło się wiele pytań dotyczących autentyczności postaci i przewidywań, jaki będzie finał tej historii.
Najnowsze filmiki interaktywne z udziałem Mieszka rozwiewają wątpliwości i wyjawiają, że jest to kolejna odsłona kampanii Lay's: "Jaki to smak". Interaktywne filmiki, sprawdzają wiedzę z chipsowych tematów i są rozgrzewką przed wielką grą na www.lays.plMieszko Pierwszy Chipselier zachęca do wzięcia udziału w zgadywaniu czterech tajemniczych smaków nowych chipsów Lay's, które od początku lutego są dostępne na rynku. Nowe smaki określone są jedynie jako bukiet smakowy - serowy, mięsny, pikantny i warzywny. Zadaniem zaintrygowanych konsumentów jest ich spróbowanie i odgadnięcie prawdziwego smaku, poprzez udział w loterii promocyjnej na stronie www.lays.pl Każdy może wziąć udział w loterii, która jest nie tylko niezwykłą zabawą smakiem, ale także szansą na bardzo atrakcyjne nagrody.
Do wygrania są cztery nagrody główne w wysokości 50 000 zł, (po 1 na każdy smak) oraz aż 40 nagród po 1000 zł, a co tydzień, wśród uczestników, którzy będą mieli najwięcej zgłoszeń z poprzedniego tygodnia, będzie rozlosowywanych 50 kartonów chipsów.

Zgłoszenia nadsyłać można do 31 marca 2013, a losowanie zwycięzców nagród pieniężnych odbędzie się 12 kwietnia 2013. Warunkiem odbioru nagród jest zachowanie oryginału zakupu opakowań objętych promocją. Regulamin loterii promocyjnej dostępny jest na www.lays.pl

Komentarze (1 - 1 z 1)

mi to od początku zalatywało komercja. bo niby po co prywatna osoba kreci filmiki na których wpieprza czipsy i podnieca się wszystkim, co z tym związane? na dodatek wszędzie były wysokopłatne odnośniki. a czipsy jak czipsy, warto kupować roznych firm.
 2