Łukasz Szewczyk28.05.2013 (10:54)1 komentarz

Rusza kampania "Chroń Dziecięce Uśmiechy" z gumami Orbit

1 czerwca 2013 roku na terenie całej Polski rusza nowa kampania wspierająca realizację programu edukacyjnego "Chroń Dziecięce Uśmiechy".
Chroń Dziecięce Uśmiechy
1% ze sprzedaży wszystkich bezcukrowych gum do żucia Orbit w okresie od 1 czerwca do 31 lipca 2013 roku będzie przeznaczony na wsparcie programu, którego realizacja rozpocznie się we wrześniu. W trakcie akcji "Chroń Dziecięce Uśmiechy" dzieci w wieku 6-12 lat z najbiedniejszych województw w Polsce, będą mogły skorzystać z darmowych przeglądów dentystycznych. Specjaliści zawitają do najbardziej potrzebujących szkół w województwach lubelskim, warmińsko-mazurskim, podkarpackim, świętokrzyskim i opolskim. Dodatkowo dzięki współpracy z Polskim Czerwonym Krzyżem - w wybranych szkołach podstawowych w całej Polsce zostaną przeprowadzone lekcje edukacyjne, w czasie których, dzieci dowiedzą się jak skutecznie dbać o swoje zęby. Akcja jest wspierana dedykowanym brandingiem w sklepach oraz ogólnopolską kampanią reklamową zachęcającą do kupowania bezcukrowych gum do żucia Orbit. Program edukacyjny propagujący profilaktykę jamy ustnej skierowany jest do dzieci w wieku 6-12 lat, ich rodziców oraz nauczycieli. Każdy może wesprzeć akcję w prosty sposób - kupując produkty Orbit.

Komentarze (1 - 1 z 1)

Uśmiech będzie ładny, a mózg zlasowany i wypalony, a następnie wnętrzności przez aspartam i inne słodziki zawarte w w/w gumie.
 0