Łukasz Szewczyk31.07.2013 (22:54)1 komentarz

Największy Woodstockowicz Carlsberga

Od 1 do 3 sierpnia 2013 roku odbędzie się kolejny XIX Festiwal Przystanek Woodstock. Carlsberg - jako główny sponsor - zapewni jego uczestnikom szereg atrakcji, z których najważniejszą będzie Największy Woodstockowicz Carlsberga.
Kampania marki Carlsberg
Festiwal Przystanek Woodstock to największy festiwal muzyczny w Europie. Co roku przyciąga do Kostrzyna nad Odrą setki tysięcy fanów muzyki z Polski oraz zza naszej zachodniej granicy. Marka Carlsberg już po raz trzeci będzie głównym sponsorem tego wydarzenia.Blisko 5000 skrzynek, 20m wysokości i 3 dni pracy profesjonalnej ekipy alpinistycznej. Wszystko po to, by zbudować Największego Woodstockowicza Carlsberga!
Największy Festiwal zasługuje na spektakularną aktywację. Dlatego w tym roku wspólnie z uczestnikami imprezy chcielibyśmy zbudować olbrzymią konstrukcję, która będzie górować nad całym terenem Festiwalu. Mamy nadzieję, że atrakcja ta spotka się z dużym zainteresowaniem Woodstockowiczów, którzy znani są ze swojej spontaniczności i chęci angażowania się w niecodzienne inicjatywy - mówi Maciej Pichlak, Marketing Manager w Carlsberg Polska
Po terenie festiwalu krążyć będzie Ekipa Carlsberga zachęcająca Woodstckowiczów do wykonywania prostych zadań. Im więcej wykonanych czynności, tym więcej skrzynek w ich imieniu Carlsberg dołoży do konstrukcji. Jednym z takich zadań będzie np. udział w akcji "Daj Śmieciom Kosza". Im więcej zebranych opakowań po wypitym trunku, tym więcej zdobytych skrzynek potrzebnych do ukończenia budowy. Taki mechanizm akcji pozwala każdemu dołożyć swoją "cegiełkę" do tej niezwykłej konstrukcji.
Tradycyjnie już Festiwal będzie zawierał element edukacji ekologicznej. W specjalnej EKOstrefie Carlsberg po raz trzeci przeprowadzi akcję "Daj śmieciom kosza". W roku ubiegłym w ramach tej akcji uczestnicy Festiwalu wysprzątali z terenu imprezy 6,4 t kubków i puszek, w zamian otrzymując ekogadżety.Podobnie jak w latach ubiegłych na spragnionych Woodstockowiczów czekać będą dwie strefy sprzedażowe. Bawiący się na Festiwalu goście będą mogli kupić piwo Carlsberg. Do wyboru dostaną piwo z beczki oraz piwo w limitowanej serii puszki przygotowanej specjalnie na Przystanek Woodstock, której stylistyka łączy elementy festiwalowe oraz charakterystyczne motywy Carlsberga.

Komentarze (1 - 1 z 1)

I tym sikaczem z wody, spirytusu i aromatu identycznego z naturalnym będą mózgi lasować.
 1