Łukasz Szewczyk23.08.2013 (11:07)brak komentarzy

Microsoft aktywny w mediach społecznościowych z Socializer

W wyniku wygranego przetargu na obsługę w mediach społecznościowych, Socializer ponownie rozpoczyna współpracę z Microsoft.
Microsoft - siedziba
Microsoft był jednym z pierwszych klientów agencji Socializer. Współpracę firmy rozpoczęły w 2011 roku. W jej wyniku rozwinięto konsumenckie fanpage Microsoft w Polsce m.in. Windows Polska czy Microsoft Me. Agencja Socializer odpowiadała wtedy nie tylko za komunikację i tworzenie aplikacji Facebookowych, ale także prowadziła działania o charakterze performance marketing. W lipcu 2013 roku, po rocznej przerwie we współpracy, Socializer ponownie wygrał przetarg na obsługę marki Microsoft w mediach społecznościowych.
Z Microsoft łączyła nas już wcześniej współpraca. W tym okresie przeprowadziliśmy razem kilka kampanii w mediach społecznościowych, wyznaczając niekiedy kierunek dla tworzącego się polskiego rynku social media. Teraz, po roku znów się spotykamy i wydaje mi się, że wynik przetargu nie pozostawia wątpliwości co do zaufania, jakim obdarza nas Microsoft - mówi Łukasz Misiukanis, Prezes Zarządu Socializer S.A
W ramach podjętej na nowo współpracy Socializer prowadzić będzie kompleksowe działania w zakresie komunikacji marketingowej marki Microsoft w kanale social media, skierowane do różnych grup odbiorców, w tym konsumentów, przedsiębiorców indywidualnych, a także małych i średnich firm.