Łukasz Szewczyk07.10.2013 (15:27)5 komentarzy

Jesienna kampania "Żubr idzie za żubrem" (wideo)

Rozpoczyna się nowa, jesienna kampania piwa Żubr - drugiej marki piwnej w Polsce. Ogólnopolska kampania "Żubr idzie za Żubrem" startuje 14 października i potrwa do końca roku.
Żubr idzie za żubrem
Kampania telewizyjna oparta jest na charakterystycznym dla Żubra subtelnym poczuciu humoru oraz grze słów. Spot reklamowy przedstawia mieszkańców puszczy oraz Żubra, który przypomina o naturalnej kolei rzeczy i zasłużonym wytchnieniu po ciężkim dniu pracy. Bo wtedy właśnie - jak głosi hasło reklamowe - "Żubr idzie za Żubrem".
Żubr to druga marka piwna w Polsce, ceniona przez ludzi, którzy po dniu pracy i innych obowiązkach potrzebują chwili dla siebie. Po ciężkim dniu pracy należy nam się nagroda i chwila wytchnienia. Wtedy właśnie nieoceniony okazuje się Żubr, towarzyszący nam w jesienno-zimowe wieczory - powiedziała Marta Andreasik, specjalista ds. PR marek w Kompanii Piwowarskiej
Kampania ma na celu dotarcie do konsumenta poza tradycyjnym sezonem piwnym. Wówczas długie jesienno-zimowe wieczory w domowym zaciszu to dla konsumenta najczęstsze okoliczności picia ulubionego piwa.


Reklama będzie emitowana w największych ogólnopolskich stacjach TV, takich jak: Polsat, TVP, Discovery oraz pakiety TVN Niche, Polsat Niche, At Media i TVP Niche. Ponadto nowa kampania marki obejmuje działania w Internecie, reklamę prasową oraz materiały POS umieszczone w punktach sprzedaży zarówno w sklepach handlu tradycyjnego, jak i nowoczesnego.
Za koncepcję kreatywną odpowiada agencja Walk, natomiast za realizację spotu - Paralotna. Za materiały POS oraz key visual odpowiedzialny był Focus Advantage, natomiast za planowanie i zakup mediów - dom mediowy MEC. Działania PR prowadzi Alert Media Communications, zaś działania w Internecie - Kalicińscy.com.

Komentarze (1 - 5 z 5)

haha to powinni dać wszędzie dwa żubry w cenie jednego:D by nie szedł sam:D
 3  
Bardzo fajne reklamy, to rzadkość. Cykl Żubrowy :) :) :) trzy uśmiechy, można by więcej, ale nie starczy miejsca.
 3  
koncernówa - syf , najlepsze są piwa z browarów rzemieślniczych lub własnej roboty
 2  
piwo takie sobie, ale reklamy fajowe ;)
 3  
Napój alkoholowy o smaku identycznym ze smakiem piwa - TAK SIĘ TE SIKACZE POWINNY NAZYWAĆ!
 2