Łukasz Szewczyk07.11.2013 (13:01)6 komentarzy

Zgrana para - LG rozdaje tablety do telewizorów Smart TV

Firma LG Electronics Polska przygotowała świąteczną promocję "Zgrana para", w ramach której tablet LG G-Pad 8.3 można mieć za darmo. Promocja potrwa od 8 listopada do 24 grudnia 2013 roku.
LG LA860
Aby przy zakupie 55-calowego telewizora LG z linii Smart TV - modelu 55LA860V lub 55LA740S - jednocześnie stać się posiadaczem tabletu G-Pad 8.3, wystarczy do 5 stycznia 2014 roku zarejestrować swój zakup na stronie internetowej akcji www.ZgranaPara.com. Liczba telewizorów objętych promocją jest ograniczona.
Telewizory z linii LG Smart TV posiadają wiele funkcji i aplikacji, jak chociażby LG Cloud. Ta innowacyjna usługa pozwala nie tylko na bezpośrednie przesyłanie treści do telewizorów LG Smart TV, ale także umożliwia wygodne zapisywanie i przechowywanie plików multimedialnych w chmurze, które są automatycznie synchronizowane między komputerami PC, smartfonami i telewizorami LG z każdego miejsca na świecie z dostępem do Internetu. Co więcej, użytkownicy usługi mogą przechowywać multimedia na indywidualnym koncie w LG Cloud o pojemności 50GB.Smart TV to także dostęp do siedmiu kanałów telewizyjnych: Kino Polska, FilmBox, FilmBox Extra oraz kanałów DocuBox, FashionBox, FightBox i Kino Polska Muzyka, nieprzerywanych reklamami, dostępnych na żywo w rozdzielczości HD. Aplikacja FilmBox Live oferuje także możliwość oglądania setek filmów i programów VoD. Do dyspozycji użytkowników LG Smart TV są też między innymi serwisy ckm.pl oraz tvp.pl.

Komentarze (1 - 6 z 6)

Promocja i tak nie odwiedzie mnie od zaplanowanego już zakupu Philipsa z ambilightem, w moim przypadku najważniejszym kryterium wyboru była jakość obrazu i dźwięku.
 1  
miałem kupić na swięta ale piszą że promocja jest ograniczona, więc trzeba będzie przyspieszyć zakup i zdobyć LG pada
 1  
justinie nie musisz sie spieszyc bo mysle ze najwiecej zakupow jest przed swietami i ja tak kupuje bo wtedy dostane premie i wpadnie kasa. nie zapomnij sie zarejestrowac na zgranapara.pl a co do philipsa to widziałem stojącego obok LG i wybaczcie ci co wola philipsa ale po obrazie to biore lg.
 0  
marzy mi się taki telewizor LG. Poproszę taki na gwiazdkę od Mikołaja. Może mnie wysłucha. :)

A tak na serio - 860V - nie pogardziłbym takim sprzętem.
 0  
Zastanawiałem się nad tą promocją i również wybrałem Philipsa. Znam te telewizory, znajomi posiadają i uważam że są świetne, a u konkurencji różnie to bywa choćby z intuicyjnością i jakością obrazu.
 0  
Promocja przedłużona do końca stycznia. Taka informacja widnieje na stronie promocji. "W związku z olbrzymim zainteresowaniem przedłużamy
promocję w wybranych sieciach sprzedaży. Koniecznie sprawdź jakie sieci obejmuje przedłużenie promocji. Komplet informacji znajdziesz w regulaminie promocji."
 0