Łukasz Szewczyk10.11.2015 (15:47)74

Energa sponsorem tytularnym Stadionu w Gdańsku za 4,5 mln zł rocznie

Stadion Energa Gdańsk to nowa nazywa się Stadion w Gdańsku Letnicy - największy obiekt sportowy na Pomorzu. Energa podpisała 5-letnią umowę partnerską na sponsoring tytularny ze spółką Arena Gdańsk Operator - zarządcą stadionu.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 74)

Ma ktos jakies doswiadczenia z tą firmą? Zastanawiam się nad zmianą i po przeanalizowaniu zostaly mi dwie firmy - wlasnie Energa i duzo mniejszy sprzedawca novum. Jakies opinie?
 3  
Dzieki temu za faktury opłacone przez mieszkanców Gdańska !!
 0  
Jeśli policzyles oplate abonamentową to na pewno zmiana nic ci nie da.
 1  
ja mam novum, na razie nic nie sponsoruje ;)
 1  
dftchorz według mnie jak najbardziej da, szczególnie przy dużym zużyciu. Wszystko zależy nie od opłaty abonamentowej, ale od dobrania odpowiedniej taryfy pod swoje zużycie
 0  
Ja od pewnego czasu prowadzę sporą działalność gospodarczą i zastanawiam się jak bym mógł przyoszczędzić , żebym miał te stawki troszeczkę poobniżane. Bradziej mi chodzi o rabat
 0  
Syrk polecam Ci stałą gwarancję ceny, gdzie płacisz jedną stawkę niezależnie od zużycia. Wiadomo jak to bywa w firmach, cały czas dochodzą nowe urządzienia itp., więc taka oferta super sprawa. Sporo firm coś takiego ma m.in wspomnianie tutaj novum - zadzwoń i zapytaj, bo według mnie warto ;)
 0  
Syrk, właśnie jako przedsiębiorca powinienes się zainteresowac zmianą sprzedwcy, bo mniejsi gracze najbardziej zabiegają o rynek małych i średnich przedsiębiorców. Nawet możesz negocjowac.
 0  
Dziś rozmawiałem z pewną firmą która sprzedaje energię elektryczną i po krótkiej rozmowie miałem możliwość skorzystania z rabatu. U monopolistów tego nie ma
 0  
no właśnie, przedsiębiorcy są kuszeni rabatami, bo zuzywaja dużo energii, a wowczas istnieje możliowść lepszych stawek. A ze u ,,duzych'' tego nie ma...ciekawe..
 0