Łukasz Szewczyk10.11.2015 (15:58)brak komentarzy

Tiger pobudza w radiu Eska

Marka Tiger podjęła współpracę z programem Jankesa w radiu Eska. W audycji porannego pasma "Ranne Ptaki" charyzmatyczny Dj pobudza i... budzi słuchaczy przy pomocy wyjątkowego, unikalnego Tiger Budzika.
Słuchacze ESKI mogą zgłosić się do porannej pobudki, argumentując to na stronie www.eska.pl/ranne-ptaki-pobudzaja i wybierając oryginalny dźwięk Tiger Budzika, za pomocą którego ESKA ma ich wyrwać z łóżka. Codziennie rano Jankes dzwoni do jednej osoby i dzięki odpowiedniemu budzikowi zapewnia jej porządny wykop z łóżka! Dźwięki o tytułach takich jak "Bądź Tygrysem", Świnia", "Kura Pazura" - jak można się domyślić, z pewnością zmobilizują do wstania z łóżka każdego. Uczestnicy zabawy mają też szansę na wygranie smartfona z aplikacją od ESKI i Tiger Budzikiem, żeby skutecznie móc się budzić każdego dnia. Poranki stają się bardziej energetyczne z Tigerem.
Tiger Budzik to dostępna na Androida oraz iOS aplikacja, która zastępuje tradycyjne sposoby na pobudkę. To zabawne dźwięki, które wyrwą rano z łóżka nawet największego śpiocha. Co więcej, to także dodatkowe funkcje, świetna gra zręcznościowa i możliwość ustawienia różnych godzin budzenia w zależności od dnia.