Łukasz Szewczyk07.03.2016 (18:59)brak komentarzy

Youtuberzy w kampanii promującej Disney XD (wideo)

W nowej kampanii promującej serial "Strażnicy Galaktyki" oraz kanał Disney XD wystąpią lokalni influencerzy - JDąbrowsky, Kiślu, Smav i Thorek. Premiera serialu o grupie superherosów 14 marca tylko na antenie Disney XD.
Kampania ma na celu promocję serialu oraz zaprezentowanie kanału Disney XD jako jedynego miejsca, gdzie spotyka się jednocześnie wielu superbohaterów. Teaserem kampanii jest casting, w którym każdy z youtuberów wciela się w pięć postaci ze "Strażników Galaktyki". Na kanałach influencerów, gdzie filmy są już dostępne, można głosować, w którą postać dany youtuber wcieli się w zwiastunie do serialu. Zwiastun - utrzymany w formie homemade - będzie można obejrzeć na kanale Disney XD przed serialem "Strażnicy Galaktyki" od 25 kwietnia do 13 maja.

Sukces kinowego filmu zapewnił "Strażnikom Galaktyki" miejsce wśród najlepszych - obok "Spider-Mana" i "Avengers" - produkcji Marvel Studios oraz wpłynął na decyzję o powstaniu serialu animowanego. Opowiada on o przygodach zuchwałego Petera Quilla, który w obronie wszechświata łączy swoje siły z czterema outsiderami.


Nieokrzesany awanturnik Peter Quill staje się celem pościgu po tym, jak kradnie tajemniczy artefakt - obiekt pożądania siejącego postrach w całej galaktyce Ronana. Aby umknąć groźnemu prześladowcy, Quill jest zmuszony do zawarcia przymierza z czwórką kompletnie nieprzystających do siebie opryszków: szopem-rewolwerowcem Rocketem, drzewokształtnym humanoidem Grootem, śmiertelnie niebezpieczną i tajemniczą Gamorą oraz żądnym zemsty Draxem Niszczycielem.


W obliczu zagrożenia wszechświata, gdy wyjdzie na jaw prawdziwa moc artefaktu, grupa niesubordynowanych indywidualistów będzie musiała zewrzeć szyki, by stanąć do bitwy, od której zależeć będą losy całej galaktyki. Na widzów kanału Disney XD w każdym odcinku będzie czekać mnóstwo emocji i niespodziewanych zwrotów akcji.