Łukasz Szewczyk22.09.2016 (16:54)2 komentarze

Anna Starmach ambasadorką marki Electrolux

Podczas otwarcia pierwszego w Polsce studia kulinarnego Electrolux Taste Center zaprezentowano ambasadorkę marki Annę Starmach, jurorkę polskiej edycji "MasterChef" oraz "MasterChef Junior", autorkę wielu książek kulinarnych. Przedstawiono także założenia kampanii komunikacyjnej 360˚ z jej udziałem.
Konferencja marki Electrolux
Głównym elementem planowanej kampanii będzie serial zatytułowany "Życie pełną parą" - całkowicie nowatorski format programu kulinarnego. W online show z udziałem Ani Starmach zobaczymy ambasadorkę Electrolux w nieco innym świetle. Od swoich serialowych gości będzie się uczyć, jak realizować swoją pasję w innym niż kuchnia miejscu. Natomiast sama Ania będzie im pokazywać, jak czerpać radość z gotowania, przygotowując szybkie i zdrowe posiłki. Serial "Życie pełną parą" będzie się składał z dwunastu odcinków, emitowanych na stronie www.electrolux.pl i promowanych poprzez kampanię display, outdoor, POS i reklamę w ogólnopolskich kanałach TV.
- Długo szukaliśmy osoby, która będzie idealnym odzwierciedleniem filozofii marki Electrolux. Ania Starmach posiada wszystkie cechy, na których nam zależało. Jako znany ekspert kulinarny oraz promotor idei smart cooking, zaraża wszystkich pasją do gotowania, pokazując że czas spędzony w kuchni może za każdym razem łączyć się z przyjemnością - mówi Paweł Miziołowski, Marketing Manager Electrolux Poland.

Za kreację nowej kampanii Electrolux odpowiada agencja Fenomen, za zakup mediów - dom mediowy Zenit Optimedia, a za produkcję serialu Studio Grape. Natomiast działania PR realizuje agencja 2BUP Consulting.

Komentarze (1 - 2 z 2)

Odkąd ta Pani Ładna wystąpiła w reklamie liofilizowanej "kawy" rozpuszczalnej która nie powinna się kawą nazywać, straciła całkowicie swoją wiarygodność odnośnie umiejętności kulinarnych.
 3  
Mój odkurzacz ma ambasadorkę ! Co nie zmienia faktu haniebnego wykorzystywania go do prac porządkowych! Kawa rozpuszczalna powoduje u mnie w ciągu pół godziny od zażycia totalną srrrrr.... ładna Pani ładna
 1