Łukasz Szewczyk11.01.2017 (17:41)11 komentarzy

Diabelski młyn, aplikacja, charytatywny teledysk, specjalne karty SIM - Play dla WOŚP

To już szósty wspólny Finał, podczas którego sieć Play wspiera WOŚP i pomaga gromadzić pieniądze na sprzęt medyczny, w tym roku pod hasłem: "Dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom".
Play na 25. Finał przygotował teledysk, a każde jego odtworzenie to wpłata firmy na rzecz WOŚP. Do współpracy zaprosił Maćka Dąbrowskiego znanego w sieci jako Człowiek Warga, który jest autorem klipu pełnego humoru, dystansu do starości i pozytywnej energii. W teledysku występują znani youtuberzy, z którymi współpracuje operator (autorki kanałów Szparagi i Red Lipstick Monster, Paulina z Mówiąc Inaczej, Blowek, JDabrowsky, Izak i Drollercaster). Pojawiają się także sam Jurek Owsiak - szef Fundacji WOŚP, znani z reklam PLAY sprzedawcy Basia Kurdej-Szatan i Maciek Łagodziński oraz gościnnie najważniejsi bohaterowie utworu - seniorzy z Dancingu Międzypokoleniowego. Teledysk jest dostępny pod adresem playdlawosp.pl i za każde jego odtworzenie Play przekazuje pieniądze na konto WOŚP-u.
Przed Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie operator przygotuje niepowtarzalną konstrukcję - ogromny diabelski młyn Play i WOŚP, który jest symbolem tegorocznego Finału. W ten szczególny weekend mieszkańcy stolicy będą mogli przejechać się na rozświetlonym kole PLAY i zobaczyć wyjątkowy widok - panoramę Warszawy z perspektywy 32 metrów. W dniu Finału strefę Play odwiedzą specjalni goście, dobrze znane z reklam gwiazdy oraz youtuberzy: Maciek Dąbrowski, Ewa Red Lipstick Monster, Blowek, Naruciak, Gimper i Isamu. Na miejscu osoby korzystające z usług na kartę w Play będą mogli zarejestrować swoje karty SIM (przypominamy, że zgodnie z wymogami znowelizowanej ustawy antyterrorystycznej wszystkie karty prepaid muszą być zarejestrowane do 1 lutego 2017 r.), a dla wszystkich, którzy zrobią to pod PKiN 14 lub 15 lutego PLAY przygotował dodatkowy prezent - ciepły koc.

Diabelski młyn Play i WOŚP
Dzięki internetowym licytacjom można poczuć namiastkę tych prowadzonych przez Jurka Owsiaka na żywo. Dlatego PLAY wystawia przedmioty absolutnie unikalne, przede wszystkim w pełni działającą makietę diabelskiego młyna, o którym mowa wyżej. Operator przygotował także gratkę dla fanów internetowych twórców z YouTube'a, którzy wystawili szczególne dla siebie przedmioty. Wszyscy zainteresowani mogą o nie walczyć na playdlawosp.pl/aukcje.

Także w tym roku w sklepach Google Play i AppStore na chętnych czeka oficjalna aplikacja mobilna - 25 WOSP, którą PLAY i WOŚP przygotowali przy współpracy z CocoLab. Dzięki niej można sprawdzić swoją wiedzę o Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy i uzyskać tytuł WOŚPoznawcy. Jest to także niezbędnik dla każdego uczestnika, z m.in. aktualnościami ze strony Fundacji, statystykami czy całodobową mapą wydarzeń. Aplikacja 25. Finału WOŚP jest do pobrania na stronie internetowej: aplikacja.wosp.org.pl.

Play przygotował też 100 kart SIM ze specjalnymi numerami zdobionych elementami z 24 karatowego złota. Wszystkie karty będą licytowane telefonicznie podczas Finału na antenie TVN od rana do późnych godzin wieczornych.

Tradycyjnie Play i pozostali operatorzy uruchamiają charytatywny numer SMS, z którego całkowity dochód będzie przekazany na konto 25. Finału. Wystarczy wysłać SMS o treści "SERCE" na numer 75 565. W tym roku numer smsa jest aktywny od 1 do 18 stycznia 2017 r.

Komentarze (1 - 10 z 11)

Dla znakomitej większości polskich obywateli i osób legalnie przebywających na tery- torium RP uczestnictwo w społecznym systemie ubezpieczeń zdrowotnych jest obowiązkowe !!!
Jurek wstawia sprzęt do Szpitali i to jest tylko promil tego co potrzeba !!!!!
Biznesmen z niego niesamowity !
i te brak w pamięci w sądzie w Złotoryii nie pamiętał biedaczek
NIE pamięta, czy jest prezesem SPÓŁKI „Złotego MILIONA przepraszam Melona :)
 4  
Zamiast pieredzieć w stołek i ślinić się nad klawiaturą wypisując DURNOWATE komentarze - zrób coś pozytywnego. Pokaże, że potrafisz. Głupimi komentarzami jeszcze nikt świata na lepsze nie zmienił :)
 4  
pisakom trzeba przypomnieć słowa przedstawiciela kościoła:

Oświadczenie jezuity Grzegorza Kramera z Caritas Polska
"Od 25 lat, w styczniu, gra Jurek Owsiak ze swoją Wielką Orkiestrą. Od lat jest zwalczany przez wiele środowisk. Niemały udział mają w tym ludzie wierzący, którzy od lat próbują pokazywać, że Caritas jest lepszy. Od lat Caritas daje do zrozumienia, że nie jest konkurencją WOŚP, ale pomagać trzeba w każdy możliwy sposób.

Jednak od zeszłego roku do sporu włączyła się władza. W tym roku, postanowiono wplątać do rozgrywki Caritas, ale jak się okazuje Caritas Ordynariatu Polowego. Przyszedł rozkaz – żołnierze muszą działać. Sytuacja jest tak głupia i kuriozalna, a zarazem groźna, że Caritas napisała niniejsze OŚWIADCZENIE, w którym odżegnuje się od… Caritas (Ordynariatu Polowego).

Dwa dni temu Pan Górski wydał dwa odcinki kabaretu, drugi jest pod znamienitym tytułem: „Zarządzanie przez kryzys”. Kryzys nie obejmuje już tylko polityków, ale zaczyna być sposobem do skłócania wszystkich ze wszystkimi. Szkoda tylko, że kiedy władza mogła zrobić realne kroki na rzecz Syryjskich rodzin (korytarze humanitarne) to tego nie zrobiła, a teraz te rodziny wykorzystuje się do rozgrywek z WOŚP.

Nie wiem kto ostatecznie decyduje i podejmuje decyzje, ale drogi Panie, droga Pani – proszę Was przestańcie rozgrywać i dzielić. To nie ma nic wspólnego z chrześcijaństwem. Serio – jeśli bardzo chcecie pomóc szczerze Syryjskim rodzinom to nie róbcie tego w taki sposób."

Oplujecie kościół pisiaczki, bo was krytykuje?
 2  
Nie ma jak poprawność polityczna, która utrzymuje przestępców i ich rodziny za pomocą fundacji, stworzyszeń i kantów. 25 lat WOŚP i 100 mln na rodzine Owsiaka ... Siema frajerzy
 1  
No widzisz. Owsiak śpi na milionach, ty biedaku musisz zarabiać na komentarzach :D

PS. Tak. Mój komentarz zaniżyłem do Twojego poziomu :)
 3  
j...bać tego cwanego clowna
 1  
pisakom trzeba przypomnieć słowa przedstawiciela kościoła
typowy lewacki debil,myślący,że każdy kto wspiera prawą stronę, co niedziela zapindala do kościoła ;D
 4  
No i te jego braki w pamięci
Niech mu hair Kriszna zbiera bo przystanek Jezus jest poza wioska a dzieciaki z PUSZKAMI po kościołami latają Jurek trochę honoru!!
 1  
Treść komentarza może zawierać obraźliwe słowa - kliknij by wyświetlić.
typowy lewacki debil,myślący,że każdy kto wspiera prawą stronę, co niedziela zapindala do kościoła ;D
Typowy prawacki debil, myślący, że każdy kto nie jest z PIS, jest lewakiem i nie chodzi do kościoła ;)
 1  
Pudło ;]
"lewak" to pojęcie umowne. Określa wszystko co nieprawe i podłe..
 3