Łukasz Szewczyk18.01.2017 (13:20)brak komentarzy

Ada Fijał w kampanii marki Bioliq (wideo)

Ada Fijał, aktorka telewizyjna i teatralna, wystąpi w reklamie intensywnego serum rewitalizującego Bioliq.
Ada Fijał w kampanii marki Bioliq
Bioliq to apteczna marka dermokosmetyków przeznaczona do codziennej pielęgnacji i koncentrująca się na zaspokajaniu indywidualnych potrzeb skóry kobiet w każdym wieku. W kampaniach reklamowych marki Bioliq wystąpiły już takie gwiazdy jak m.in. Lidia Popiel, Anna Bosak, Małgorzata Potocka, Ulą Dębska, Ilona Wrońska a od niedawna również Aneta Zając. Do tego grona teraz dołączy także Ada Fijał.
- Decydując się na współpracę z gwiazdami zawsze wybieramy osoby, których wizerunek najbliżej odpowiada właściwościom produktu. Intensywne serum rewitalizujące zostało stworzone dla kobiet aktywnych, które mimo wielu obowiązków i braku wolnego czasu chcą w maksymalnym stopniu zadbać kondycję swojej cery. Ada Fijał mimo wielu zobowiązań i pasji zawsze wygląda młodo i promiennie, dlatego może stanowić wzór dla aktywnych kobiet, które chcą dbać o swoją skórę. Serum jest produktem wielofunkcyjnym, który tak jak współczesne, zabiegane kobiety realizuje wiele zadań w tym samym czasie - odmładza, odżywia, a także nawilża skórę", wyjaśnia Product Manager marki Bioliq.


Reklamy z udziałem aktorki będzie można zobaczyć w największych polskich stacjach telewizyjnych już od połowy stycznia. Zakupem mediów zajął się dom SMG Polska.