Łukasz Szewczyk15.02.2017 (11:00)7

Piotr Fronczewski w kampanii "Otwórz Dębowe". Nowa odsłona marki Dębowe (wideo)

Rusza kampania "Otwórz Dębowe", w której Piotr Fronczewski zaprasza do świata Dębowego - męskiego azylu, w którym dojrzały mężczyzna cieszy się chwilą spokoju, mogąc kontemplować czas spędzany w przestrzeniach klubu gentelmanów. Odświeżenie marki Dębowe obejmuje zmianę nazwy, nową komunikację wizualną oraz spot reklamowy.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 7 z 7)

czy dalej to "piwo"wali spirytusem i pedzone jest przez tydzien jak inne marki tej firmy?
tylko piwo wlasnej roboty albo z malých niezepsutych browarów.
 0  
Zamiast w reklamie to chętniej bym Widział wybitnego aktora Piotra Fronczewskiego w nowej edycji serialu Rodzina Zastępcza lub w jakims nowym filmie. Ale coz takie czasy - aktorzy tez musza zarabiac, aby zyc na jakims przyzwoitym poziomie.
Arkadiusz Pieńkowski 15.02.2017 (12:08:55)
 1  
TO NIE JEST PIWO! To wyrób piwopodobny powstały na bazie wody, spirytusu i aromatów piwa! Prawdziwe piwo mocne musi kosztować min. 4-5 zł!, a nie 2 z hakiem!
 1  
Stare capisko, które nie szanowało instytucji małżeństwa i zdradzało żonę, bo ta zajęta była wychowywaniem ich dzieci. Gardzę nim.
 4  
@quenday, gardzić to trzeba takim burakiem, jak ty
 1  
quenday co ty za bzdury opowiadasz? Nie dość, że się zajmował dwójką swoich dzieci to jeszcze wraz z żoną przygarnął jeszcze trójkę. I to w dodatku Roma i dwie kolorowe dziewczynki co w tamtych czasach nie było takie oczywiste. Dla mnie świetny człowiek, zawsze miły i uprzejmy dla sąsiadów.
 1  
A w temacie piwa - zamiast odświeżać markę piwa, odświeżyli by jego smak - bo to co teraz warzą dobrym piwem nazwać nie można - ot zwykły koncerniak nie wart swojej ceny, skoro za połowę mniej można mieć to samo i to nawet z tej samej grupy.
 1