Łukasz Szewczyk15.02.2017 (18:59)brak komentarzy

Domowe SPA dla elektronicznych sprzętów. CyberMarian i Kasprzyk w kampanii Orange Love (wideo)

Jak dbać o sprzęty elektroniczne? W nowej kampanii Orange zaleca domowe SPA nie tylko telewizorom, laptopom czy telefonom, ale również ich użytkownikom, którzy od teraz mogą cieszyć się nowoczesnymi usługami mobilnymi i domowymi dostępnymi na rynku.
Domowe spa
W kampanii biorą udział polscy digital influencerzy: Ola Kasprzyk i CyberMarian, którzy z miłością organizują domowe SPA dla swoich urządzeń - masują je, kąpią oraz nakładają pielęgnujące maseczki. Ich elektroniczne sprzęty zasługują na to, co najlepsze. Zasługują na Orange LOVE.
W pierwszym etapie kampanii oprócz filmów odbywa się również konkurs, w którym można wziąć udział rozmawiając z facebookowym botem. Do kampanii zostały przygotowane trzy prerolle na YouTube oraz seria gifów z influencerami.
Za koncepcję kreatywną kampanii digitalowej odpowiada agencja VML Poland.

Komunikacja telewizyjna Orange Love wystartowała 10 lutego, oferuje usługi dla domu w jednym pakiecie, dzięki którym wszyscy domownicy mogą być w kontakcie z bliskimi, cieszyć się możliwościami, jakie oferuje szybki dostęp do Internetu oraz oglądać telewizję w najlepszej jakości 4K Ultra HD. Dodatkowo, jedna korzystna cena i wygoda w postaci jednej umowy i jednej płatności za wszystkie usługi.