Łukasz Szewczyk28.02.2017 (13:21)1 komentarz

PKP Intercity i Polska Organizacja Turystyczna będą promować podróże koleją

PKP Intercity rozpoczyna współpracę z Polską Organizacją Turystyczną. Partnerzy podpisali porozumienie w zakresie promocji polskiej turystyki. Wspólnym celem jest wsparcie rozwoju usług turystycznych i polskiego transportu kolejowego.
PKP Intercity
PKP Intercity i Polska Organizacja Turystyczna podpisały porozumienie o wzajemnej promocji i współpracy. -Współpraca z Polską Organizacją Turystyczną to ważny element promowania podróży pociągami PKP Intercity wśród polskich i zagranicznych turystów. Już dzisiaj naszymi pociągami można dotrzeć do wielu atrakcyjnych turystycznych miejscowości na terenie Polski - podkreśla Marek Chraniuk, prezes PKP Intercity.
W ramach umowy obie instytucje będą podejmować działania w celu promocji Polski jako kraju atrakcyjnego turystycznie dla osób z zagranicy, a także wśród turystów krajowych. Współpraca partnerów ma przełożyć się na wyższą jakość usług turystycznych oraz promocję krajowych kierunków kolejowych.

- Porozumienie to wstęp do wspólnych działań mających przyczynić się do zwiększenia krajowego ruchu turystycznego. Zależy nam, aby z informacją o potencjale turystycznym Polski dotrzeć do jak największej liczby osób - mówi Bartłomiej Walas, p.o prezesa Polskiej Organizacji Turystycznej.

Podpisana umowa o współpracy zakłada wzajemną promocję obu organizacji m.in. na stronach internetowych i profilach społecznościowych, w materiałach wydawniczych i wizerunkowych, a także organizowanie wspólnych wydarzeń promujących polską turystykę.

Komentarze (1 - 1 z 1)

Ta już lecę wsiadać do pociągu które ciągle są ostatnio ze sobą na kursie i ścieżce i jeszcze jakaś baba pcha ryja do mojego kotleta.
 0