Łukasz Szewczyk20.03.2017 (18:33)2 komentarze

Nowy spot marki Lubella z mężczyzną w kuchni (wideo)

W nowym spocie kampanii "Lubella i 1000 pomysłów" marka zachęca do przygotowania szybkiego i smacznego dania z Muszelkami morskimi . To kolejna reklama z cyklu tegorocznej komunikacji sezonami od Lubelli, gdzie marka zachęca do wspólnego gotowania
Lubella i mężczyzna w kuchni
Druga tegoroczna reklama prezentuje nie tylko kolejny przepis na udaną potrawę, ale także to, jak przyjemne i dające mnóstwo satysfakcji może być przygotowywanie posiłków. Co powstanie, jeśli do makaronu Lubella Muszelki morskie dodamy soczystego łososia i zrobimy małe zamieszanie w kuchni? Pyszne makaronowe danie. Dynamiczny spot pokazuje, jak świetnie w roli kucharza odnajduje się mężczyzna, który z pomocą Lubelli zamienia gotowanie w porcję świetnej zabawy ze smakiem.


Spot "Lubella i mężczyzna w kuchni" został zrealizowany w formie animacji poklatkowej, charakterystycznej dla całej kampanii "Lubella i 1000 pomysłów".

Agencja reklamowa: GPD Agency
Dom mediowy: Mindshare

Komentarze (1 - 2 z 2)

Marnej jakości makarony wole agnesi barille czy nawet wloski z lidla tylko nie lubella
 2  
Lubella nadaje się tylko do pomidorówki. Do dań włoskich tylko oryginalne włoskie makarony - nawet te najtańsze są o 100% lepsze od Lubelli.
 3