Łukasz Szewczyk20.04.2017 (19:51)7 komentarzy

Eleven Sports z nową ofertą reklamową przy ważnych wydarzeniach

Grupa ELEVEN SPORTS wprowadziła do swojej oferty nowe rozwiązanie dotyczące sprzedaży czasu reklamowego przy największych wydarzeniach sportowych. Po raz pierwszy nowe pakiety zostały zaproponowane reklamodawcom przy okazji hitu ligi hiszpańskiej Real Madryt - FC Barcelona, który będzie transmitowany na antenie Eleven.
Eleven Sports
El Clasico to ważne wydarzenie w świecie piłki nożnej, które przyciąga przed telewizory miliony kibiców na całym świecie. Na transmisję o tak ogromnej randze i popularności sieć ELEVEN SPORTS przygotowała nowy pakiet dla firm chcących zareklamować swoje marki. Podczas kilkugodzinnej relacji związanej z hitowym starciem Realu Madryt z FC Barceloną zostaną wyemitowane trwające 120 sekund bloki z 30-sekundowymi spotami tylko czterech reklamodawców. Tak ekskluzywna ekspozycyjnie propozycja spotkała się z dobrym odbiorem i szybką odpowiedzią ze strony potencjalnych klientów. Okazję przedstawienia swojej oferty podczas wielkiego piłkarskiego święta w niedzielę będą miały Beko, DISNEY POLSKA, MediaMarkt, oraz TOYOTA reklamująca marki TOYOTA i Lexus.
Ponieważ wprowadzenie specjalnego pakietu na El Clasico okazało się sukcesem, sieć ELEVEN SPORTS będzie przedstawiać podobne oferty w przyszłości przy okazji transmisji najważniejszych wydarzeń w hiszpańskiej LaLiga Santander, włoskiej Serie A TIM i francuskiej Ligue 1, w rozgrywkach The Emirates FA Cup (Puchar Anglii w piłce nożnej) oraz z największych wyścigów Formula 1.

Emocjonujące starcie futbolowych potęg, Realu Madryt i FC Barcelony, obejrzą w Polsce NA ŻYWO tylko widzowie ELEVEN SPORTS. Stawką meczu z udziałem największych gwiazd, z Lionelem Messim i Cristiano Ronaldo na czele, może być nawet tytuł mistrza Hiszpanii. Transmisja spotkania rozpocznie się w najbliższą niedzielę w kanale Eleven o 20:40. W paśmie objętym ekskluzywną ofertą dla reklamodawców, które wystartuje o 18:30, stacja pokaże również studio przed i po meczu oraz film "Clasico Movie". Więcej o El Clasico w Eleven informujemy TUTAJ.

W Polsce Eleven, Eleven Sports i Eleven Extra można oglądać na platformach satelitarnych i w sieciach kablowych, między innymi u takich operatorów jak nc+, Cyfrowy Polsat, UPC, Vectra, Multimedia Polska, Orange, INEA, TOYA, Netia, Promax oraz w kilkudziesięciu lokalnych telewizjach kablowych. Kanały są dostępne również przez aplikację ELEVEN SPORTS na stronie elevensports.pl, na urządzeniach mobilnych z systemem Android i iOS oraz w wybranych modelach telewizorów Samsung Smart TV z systemem Tizen. Dzięki umowie o współpracy z Ringier Axel Springer Polska, Grupą WP i Agora SA, niektóre treści zamieszczane są również w serwisach onet.pl, wp.pl i sport.pl.

Komentarze (1 - 7 z 7)

Mam nadzieję że nie będą dawać tych reklam w czasie strzelania bramek, chociaż wiem że są do tego zdolni.
 3  
Najbardziej na tych kanałach wkurzają mnie te autoreklamy na ćwierć ekranu wyświetlane non-stop. Ostatnio od tygodnia na Eleven jest autoreklama El-clasico. Dla mnie jest to kompletny brak szacunku w stosunku do abonentów którzy niekoniecznie czekają na ten mecz a chcieliby oglądać normalnie np. F-1.
 10  
Takie reklamy i takie wyskakujące na ekranie są praktykowane w innych krajach i dzięki temu widzowie mogą oglądać więcej wydażeń bez opłat lub po cenie mniejszej niż musieliby płacić gdyby ich nie było. Mam nadzieję że cena za "11" nie będzie iść w górę, a może nawet pójdzie w dół dzięki takim zabiegom. Lepiej niech zdzierają z reklam niż z widzów.
 6  
Derby Europy za free na hobird 13E kanał FTA: IR Cama 3 !!!!!!
 3  
Mam nadzieję że nie będą dawać tych reklam w czasie strzelania bramek, chociaż wiem że są do tego zdolni.
jak oglądasz na 21' ekranie CTRL to masz 1/4 ekranu :p
 1  
Ale za to masz w ograniczonej ilości reklamy zwykłe, bo one mniej oddziałują na oglądającego TV.
 1  
na str.camagroup.tv

dziś: FA Cup i El Clasico za free !!
 0