Łukasz Szewczyk18.05.2017 (13:04)9 komentarzy

MTV Polska HD promuje nowy serial "Taki Lajf"

Już 22 maja 2017 roku MTV Polska HD wyemituje premierowy odcinek serialu "Taki Lajf", nowej lokalnej produkcji w formacie scripted-docu. Premierze towarzyszy kampania promocyjna prowadzona w internecie i telewizji.
Po sukcesie programów "Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy", "Ex na Plaży Polska" i "Niemożliwe PL" stacja MTV Polska postanowiła poszerzyć swoje portfolio o kolejną lokalną produkcję. Już 22 maja na antenie stacji zadebiutuje "Taki Lajf", serial opowiadający historie młodych ludzi u progu ich samodzielnego życia. Premierowe odcinki emitowane będą trzy razy w tygodniu (poniedziałki, środy, piątki) o godzinie 17:00. Jednak w pierwszym tygodniu emisji stacja pokaże ich aż cztery, dodatkowy we wtorek 23 maja.
Kampania "Taki Lajf"
Premierze serialu towarzyszy kampania reklamowa, skupiająca się przede wszystkim na Facebooku, Instagramie i Snapchacie, gdzie pojawi się szereg formatów video, statycznych, czy interaktywnych typu Canvas, które w jednym formacie łączą ze sobą teksty, linki, zdjęcia i video. Dodatkowo promocja wsparta będzie reklamą na portalu WP oraz w stacjach Grupy Polsat.

Koncepcję kreatywną i realizację powierzono agencji K2. Za zakup mediów do kampanii odpowiada Starcom Polska.

Producentem wykonawczym serialu "Taki Lajf" jest Endemol Shine Polska.

Komentarze (1 - 9 z 9)

"Po sukcesie programów..." bez przesady! Żaden sukces. Realna oglądalność na poziomie rodziny i znajomych występujących + kilka tys. naiwniaków.
 1  
Mogliby raczej promować muzykę...
 3  
Ja tam oglądam Taki lajf dla zabawy :d Niezłe teksty czasem lecą
 0  
lubię tego typu programy, nie trzeba specjalnie dużo myśleć a ma się bekę :D nowy sezon leci w tv
 0  
Ja pierwszy tak wyrywkowo, ale kojarzę. Jak kolejny to znaczy, że sie przyjęło U mnie MTV odpalona od rana do nocy.
 0  
Z nudów przeglądając kanały dotarłem do MTV gdzie leciał właśnie ten program i wciągnął mnie. Jest tam troszkę śmiesznych hasełek.
 0  
Super jest, że leci codziennie :P bo co innego robić w jesienne wieczory, jak nie oglądać takiego bekowego serialu :P:P hasła są naprawdę mega :P
 0  
Ja tam oglądam Taki lajf dla zabawy :d Niezłe teksty czasem lecą
Teksty są czasem zajefajne :) Beka jest niezła w niektórych momentach. Ja lubię ten serial i teraz oglądam każdy odcinek.
 0  
Moim zdaniem drugi sezon lepszy od pierwszego, są momenty, że nie potrafię przestać się śmiać:D Sprawdzony sposób na poprawę humoru w nawet najbardziej podły dzień :P:P
 0