Łukasz Szewczyk26.05.2017 (9:41)4 komentarze

Ania Starmach w kampanii Cukru Królewskiego "Słodsze niż słowa" (wideo)

Anna Starmach, popularna jurorka kulinarna, wzięła udział w akcji promocyjnej marki Cukier Królewski. W ramach współpracy powstał cykl filmów, w których Anna uczy, jak przygotować desery na wyjątkowe okazje i poprzez nie okazywać uczucia najbliższym.
Słodsze niż słowa
"Słodsze niż słowa" to seria filmów stworzonych przez markę Cukier Królewski razem z Anią Starmach. W ramach projektu influencer marketingowego, raz w miesiącu na oficjalnym kanale marki "Życie jest słodkie" publikowane będą filmy, w których ambasadorka krok po kroku uczy widzów, jak przygotować poczęstunki, które od lat wywołują uśmiech na twarzy jej bliskich.
W premierowym odcinku cyklu, Ania Starmach opowiada o tym, jak przygotować tort bezowy z okazji Dnia Matki. Nie jest to jednak wyłącznie film z przepisem, Anna Starmach prezentuje w nim, jak zrobić tort, który jest ulubionym deserem jej mamy.

- Odkąd pamiętam jest zawsze przygotowywana na Dzień Matki. Początkowo przygotowywałam ją z mamą, ale już od wielu lat to ja przygotowuję ją dla mojej mamy. Ona twierdzi, że taka beza z truskawkami, malinami i kremem, jest lepsza od jakiegokolwiek prezentu - komentuje Anna Starmach.Film wpisuje się w długofalową kampanię marki pod hasłem "Słodkie gesty". Za koordynację współpracy z ambasadorem oraz nadzór nad produkcją filmów odpowiada agencja Havas PR.

Komentarze (1 - 4 z 4)

dziekujemy wszystkim sprzedajnym politykom z prawa i lewa za sprzedanie cukrowni niemcom. wszyscy politycy to prosty...tutki parafrazujac kazika.
 0  
Reklamowanie cukru powinno być objęte restrykcjami podobnymi do reklamy alkoholu i papierosów.
 4  
Reklamowanie cukru powinno być objęte restrykcjami podobnymi do reklamy alkoholu i papierosów.
To co... aspartam powstały z odpadów atomowych i ropopchodnych będziesz spożywał?
 1  
Ta Pani Ładna już się skompromitowała reklamując liofilizowany substytut kawy stworzony dla wojska do użytku tylko w czasie wojny.
 7