Łukasz Szewczyk17.07.2017 (12:48)2 komentarze

Macademian Girl w nowej kampanii Nivea (wideo)

Nivea ruszyła z nową kampanią, wprowadzającą na rynek nowość - Ekspresową odżywkę regenerującą do włosów NIVEA Hairmilk. Z tej okazji marka zaprasza konsumentki do wspólnej podróży "Pielęgnuje, Regeneruje i Inspiruje" której przewodnikiem i narratorem jest Tamara Gonzalez Perea, czyli Macademian Girl.
Macademian Girl w nowej kampanii NIVEA
Każda z wielbicielek marki NIVEA może teraz wypróbować nową linię Ekspresowych odżywek regenerujących. Wystarczy, że w czasie trwania promocji wykona na stronie marki trzy kroki i zgłosi się do testowania produktu.
Kampania wprowadzająca nowy produkt ma zasięg ogólnopolski, a jej kluczowym zasobem jest seria filmów z Macademian Girl, w których blogerka pokazuje, jak NIVEA Hairmilk inspiruje do zabawy włosami.


Testowanie to pierwszy etap kampanii Pielęgnuje, Regeneruje i Inspiruje, za której kreację i działania w digitalu odpowiada agencja GoldenSubmarine. Realizacją filmów zajęło się studio The Polaks, a zakupem mediów dom mediowy OMD. Za kreacje kampanii w prasie odpowiada FCB, a wsparcie PR zapewnia agencja MSL Group.

Komentarze (1 - 2 z 2)

Któż to jest?
 4  
nie znam... chyba jakaś pjosenkarka ....
 0