Łukasz Szewczyk17.07.2017 (16:19)3 komentarze

Cyfrowy Polsat i Plus partnerami Sceny Kulturalnej. Bezpłatne Wi-Fi, strefa chilloutu, siatkówka

Satelitarna platforma Cyfrowy Polsat oraz komórkowa sieć Plus wspierają najmocniejszy projekt kulturalny na polskim wybrzeżu, jakim jest Scena Kulturalna. W sześciu nadmorskich miastach Polski operatorzy zapewniają uczestnikom wydarzenia m.in. bezpłatną strefę Wi-Fi, strefę chilloutu oraz boiska do siatkówki.
Cyfrowy Polsat i Plus partnerami Sceny Kulturalnej. Bezpłatne Wi-Fi, strefa chilloutu, siatkówka
Scena Kulturalna koncentruje się na promowaniu kultury i rozrywki, przy czym jej podstawowym założeniem jest podążanie za turystami w sezonie letnim. W tym roku profesjonalne namioty kinowo-teatralne postawione zostały w sześciu topowych nadmorskich miejscowościach: Łebie, Karwii, Jastrzębiej Górze, Władysławowie, Jastarni oraz Juracie. Codziennie, 7 dni w tygodniu, przez cały okres wakacji, od godz. 10 do 22 odbywają się różnego rodzaju wydarzenia, a ofertę wzbogacają działające 12 godzin dziennie kawiarnie oraz księgarnie wakacyjne.

W ramach udziału w projekcie, Cyfrowy Polsat i Plus zapewniają gościom Sceny Kulturalnej:
• bezpłatną strefę Wi-Fi, dzięki której plażowicze będą mogli korzystać z Internetu LTE Plus,
• strefę Plusa i Cyfrowego Polsatu z możliwością skorzystania z porad profesjonalnego Dor dcy Klienta,
• strefę technologiczną, w której w ramach współpracy z firmą Samsung prezentowane będą m.in. okulary Gear VR oraz telefon Galaxy S8,
• strefę komfortu z wygodnymi leżakami,
• boiska do gry w piłkę siatkową (w miejscowościach: Jurata, Jastarnia, Łeba i Karwia).

Wśród atrakcji przygotowanych przez tegoroczną Scenę Kulturalną znalazły się najnowsze filmy z aktualnej ramówki kinowej: "Spider-Man: Homecoming", "Gru, Dru i Minionki", "Volta" oraz występy na żywo m.in. Piotra Bałtroczyka, Sławomira, Agnieszki Rylik, Kabaretu Moralnego Niepokoju, Paranienormalnych, Michała Szpaka, Ryszarda Rynkowskiego, a także wiele innych wspaniałych atrakcji.

Komentarze (1 - 3 z 3)

Czyli jest szansa, żeby sprawdzić, jak się sprawuje net lte z Plusa. Dużo się o tym nasłuchałem, ale zanim kupię, to jednak wolę przetestować na własnej skórze.
 0  
Heh, wiadomo, jak Polsat, to musi być i siatkówka. Ale jak tak dalej pójdzie, to Polsat w sumie lepiej będzie się kojarzył z piłką nożną, bo tej jest teraz więcej w Polsacie niż siatkówki. Taka refleksja.
 1  
Świetna sprawa. Polsat co roku włącza się w takie akcje na polskim wybrzeżu, ale tym razem imprezy będą jeszcze lepsze.
 0