Łukasz Szewczyk11.08.2017 (15:00)2 komentarze

Finałowy odcinek 7 sezonu "Gry o Tron" bezpłatnie w kinach Helios

Ogólnopolska sieć kin Helios przygotowała ciekawie wydarzenie dla fanów jednego z popularniejszych seriali wszech czasów. W poniedziałek (28 sierpnia 2017 roku) na ekranach Heliosa w całej Polsce Widzowie zobaczą ostatni odcinek 7. sezonu "Gry o Tron" na specjalnych, bezpłatnych pokazach.
Serial "Gra o tron VII" - odcinek 1
Adaptacja bestsellerowej sagi "Pieśń Lodu i Ognia" George'a R.R. Martina ma już status kultowej produkcji. Znakomity serial HBO to opowieść o obłudzie i zdradzie, szlachetności i honorze, podboju i triumfie. Historia osadzona w krainie gdzie lato może trwać dziesięciolecia, a zima panować dłużej niż ludzkie życie. Od pełnego intryg południa, poprzez dzikie wschodnie lądy, aż po mroźną północ i starożytny Mur, który chroni królestwo przed siłami ciemności, mocarne rody Siedmiu Królestw toczą ze sobą zaciętą walkę o Żelazny Tron...
Aby otrzymać bezpłatne podwójne zaproszenie na finałowy odcinek 7. sezonu "Gry o Tron" należy dokonać rejestracji pod adresem www.helios.pl/got i odebrać zaproszenie osobiście, w kasie wybranego kina sieci Helios od 26 sierpnia, od godziny 10:00. Fakt rejestracji nie oznacza gwarancji otrzymania miejsc na sali. Czynnikiem decydującym będzie kolejność fizycznego odbioru biletów w kinie (do wyczerpania puli miejsc).

Komentarze (1 - 2 z 2)

Czyli jak za komuny! Kiełbasę rzucili... kto pierwszy ten lepszy!!! Jakby nie wystarczyła rejestracja internetowa.
 5  
Zawsze znajdzie się taki któremu źle. Uważam ze super pomysł :)
 2