Łukasz Szewczyk12.10.2017 (14:28)2 komentarze

Pierwszy odcinek drugiego sezonu polskiego serialu HBO "Wataha" w kinach Helios

W niedzielę (15 października 2017 roku) widzowie sieci kin Helios będą mogli obejrzeć na wielkim ekranie premierowy odcinek kolejnego sezonu serialu "Wataha". To produkcja HBO, która została uznana za jeden z najlepszych polskich seriali ostatnich lat. Sieć kin Helios jako jedyna zaprasza na specjalne bezpłatne pokazy.
Wataha w kinach Helios
Pierwszy sezon serialu "Wataha" zachwycił widzów i krytyków m.in. pięknymi krajobrazami Bieszczad, fabułą pełną mrocznych tajemnic i doskonałym aktorstwem. Druga odsłona produkcji ponownie przeniesie nas na polsko-ukraińską granicę, gdzie 4 lata po wydarzeniach pierwszego sezonu Straż Graniczna pod dowództwem majora Markowskiego w dalszym ciągu zmaga się z przemytnikami i nielegalnymi imigrantami. Po odkryciu makabrycznej zbrodni prokurator Dobosz otrzymuje zadanie poprowadzenia śledztwa i pełna obaw wraca w Bieszczady. W tym czasie Wiktor Rebrow ścigany przez wymiar sprawiedliwości ukrywa się w bieszczadzkiej głuszy.
W rolach głównych ponownie wystąpią Aleksandra Popławska i Leszek Lichota. Reżyserami produkcji są Kasia Adamik i Jan P. Matuszyński.

Pokazy serialu HBO "Wataha" odbędą się w niedzielę, 15 października 2017 roku o godz. 20:10 w kinach Helios w: Białymstoku (Galeria Biała), Bielsku-Białej, Bydgoszczy, Gdańsku (Galeria Alfa), Kaliszu, Kielcach, Łodzi, Olsztynie, Poznaniu, Rzeszowie, Szczecinie (Outlet Park) i Wrocławiu (Aleja Bielany). Premiera serialu odbędzie się również rano w HBO GO i o godz. 20:10 w HBO.

Aby otrzymać bezpłatne podwójne zaproszenie na pokaz, należy dokonać rejestracji pod adresem Helios.pl/Wataha, a następnie odebrać zaproszenie osobiście w kasie wybranego kina sieci Helios. Rejestracja nie daje gwarancji otrzymania miejsca na sali, decyduje kolejność odbioru biletów w kinie od 14 października br., od godz. 10:00 (do wyczerpania puli miejsc).

Komentarze (1 - 2 z 2)

HBO robi pokazy za darmo, Canal+ za 20 zł. ;)
 2  
Nie tak całkiem za darmo, trzeba wyrazić zgodę na marketing.
 0