Łukasz Szewczyk19.01.2018 (15:57)2 komentarze

Samsung rusza z nową promocją wymiany smartfonu na nowy

Promocja firmy Samsung powraca w odświeżonej formule. Tym razem, z możliwości odsprzedaży starego smartfonu skorzystają nabywcy modeli Samsung Galaxy S8/S8+, Galaxy A8, Galaxy Note8 oraz Galaxy Tab S3.
Promocja "Witaj Nowy!"
Promocja "Witaj nowy" dostępna jest do końca marca 2018 roku i obejmuje modele: Galaxy A8, Galaxy S8/S8+, Galaxy Note8 a także tablet Galaxy Tab S3. W jej ramach, osoby, które kupią wyżej wymienione urządzenia firmy Samsung, będą mogły odsprzedać stary smartfon oraz otrzymać od firmy Samsung dodatkowy bon o wartości 250 zł, który zwiększa kwotę odsprzedaży niezależnie od wyceny starego smartfonu. Co ważne, z oferty mogą skorzystać również wszyscy klienci, którzy zamówili model Galaxy A8 w przedsprzedaży.
Partnerem promocji jest firma AsGoodAsNew Gmbh, która odpowiada za wycenę i odkup starych urządzeń. Sam proces odsprzedaży można zrealizować w szybki i komfortowy sposób, bez potrzeby wychodzenia z domu. Szczegółowe informacje, zasady uczestnictwa w promocji oraz lista partnerów handlowych dostępne są na stronie www.odkup.samsung.pl.

Komentarze (1 - 2 z 2)

Chciałbym odsprzedać SAMSUNG WAVE 3 czy będzie w końcu taka promocja?
 0  
Już bardziej opłaca się na Allegro puścić, niż przez tą strone która zaniża ceny. Za s6 tu dają 500zl~ na Allegro wyszarpie się 700zl~

Więc pozostawiam reszcze do analizy swoje telefony
 0