Łukasz Szewczyk05.02.2018 (17:53)2 komentarze

Małgorzata Kożuchowska i Marcin Tyszka w nowej kampanii Avon (wideo)

AVON startuje z nową kampanią, promującą kolekcję zapachów AVON EVE, z udziałem ambasadorki marki Małgorzaty Kożuchowskiej. Autorem zdjęć do kampanii jest Marcin Tyszka. Znany fotograf sprawdził się również w roli reżysera spotów reklamowych, które zostały nakręcone w Bangkoku.
Kampania Avon
W nowej kampanii AVON światowej sławy fotograf Marcin Tyszka spotkał się z Małgorzatą Kożuchowską, nie tylko na sesji zdjęciowej do katalogu, ale przede wszystkim na planie nowych spotów reklamowych.
- Spotkaniom takich osobowości zawsze towarzyszy twórcza atmosfera. Tak było i tym razem, w trakcie prac nad naszą najnowszą kampanią AVON EVE. Zależało nam na tym, aby stworzyć filmy na światowym poziomie, na miarę najbardziej ekskluzywnych zapachów - mówi Andrzej Mytych, dyrektor komunikacji AVON.


Kampania 360°, promująca kolekcję AVON EVE, z udziałem Małgorzaty Kożuchowskiej i Marcina Tyszki startuje 5 lutego 2018 roku. Obejmuje kampanię telewizyjną, działania promocyjne w Internecie, działania w social media i PR. Reklama zapachów pojawi się także w pierwszym numerze polskiego Vogue. Nowa kolekcja AVON EVE ze zdjęciami Marcina Tyszki pojawi się w katalogu 3., dostępnym na rynku od 8 lutego br. Koncepcja kreatywna kampanii została stworzona przez Dział Komunikacji AVON Cosmetics Polska we współpracy z Marcinem Tyszką i Warsaw Creatives. Reżyserem spotów i twórcą zdjęć do katalogu AVON 3/2018 jest Marcin Tyszka. Za zakup mediów odpowiada Starcom.

Komentarze (1 - 2 z 2)

Cy też krzyczy jak w każdej roli? Ta kobieta nie potrafi inaczej mówić jak przez krzyk! Strach lodówkę otworzyć, bo jest wszędzie, a ani ładna (kwestia gustu), ani miła, ani inteligentna, a co najgorsze... ani aktorka. Czy w PL na prawdę nie ma ciekawszych osobowości, ładniejszych kobiet czy zwyczajnie lepszych aktorek?
 1  
A to już wiem czego nie będę więcej kupować czyli produktów od Avon przez tą nędzną pseudo aktoreczkę Kożuchowska ! ,Nie zamierzam nabijać kabzę tej babie która się wszędzie wpycha .
 5