Łukasz Szewczyk22.02.2018 (11:18)brak komentarzy

Jazda w gwiazdami promuje nowy sezon "Top Gear" w BBC Brit

Z okazji premiery nowego sezonu "Top Gear" telewizja BBC Brit wspólnie z BlaBlaCar przygotowują dla polskich widzów sześć niesamowitych samochodowych przejazdów z siedmioma wyjątkowymi osobami.
Jazda z gwiazdami
"Top Gear" to nie tylko samochody, to także ciekawi ludzie, interesujące historie, zabawne pogawędki i niezapomniane przygody. Dla uświetnienia premiery najnowszego sezonu, który zadebiutuje już 25 lutego, BBC Brit połączyło siły z BlaBlaCar i przygotowało dla polskiej widowni sześć niecodziennych przejazdów z siedmioma wyjątkowymi osobami.
Komik Maciek Adamczyk, aktorka Olga Bołądź, szef kuchni Pascal Brodnicki, duet blogerów Karol i Aleksandra Lewandowscy z "Busem przez świat", YouTuber Filip Nowobilski, czyli "Duży w maluchu" i kierowca rajdowy Kuba Przygoński usiądą za kierownicą swoich samochodów i zaproszą szczęśliwych wybrańców na wspólny przejazd do jednego z sześciu polskich miast.

Aby wziąć udział w projekcie i ruszyć w trasę z jednym z naszych wspaniałych kierowców wystarczy mieć ukończone 18 lat, być zarejestrowanym na BlaBlaCar i zgłosić chęć uczestnictwa, zamieszczając w celu weryfikacji specjalnie przygotowany post publiczny na swoim profilu Facebookowym.

Przejazdy będą odbywały się w każdy piątek poprzedzający premierę odcinka "Top Gear 25". Informacje na temat dodawania przejazdów w BlaBlaCar będą ogłaszane na fanpage'u BBC Brit. Szczegółowe informacje na temat warunków akcji oraz nowej serii "Top Gear" znajdują się na oficjalnej stronie BBC Polska.

Nowy "Top Gear" zadebiutuje na kanale BBC Brit już 25 lutego 2018 roku o godz. 22:00, tylko godzinę po jego premierowej emisji na kanale BBC Two w Wielkie Brytanii. W 25. sezonie na ekrany powrócą: Matt LeBlanc, Chris Harris, Rory Reid i Stig, a gościnnie pojawią się także Sabine Schmitz i Eddie Jordan.