Łukasz Szewczyk17.04.2018 (12:35)4 komentarze

Ewa Wachowicz ambasadorką marki Coca-Colą. Powstał miniserial "Ewa, ugotuj nam to!"

W ramach kampanii "Każdy dzień może smakować wyjątkowo z Coca-Cola" marka nawiązała współpracę ambasadorską z Ewą Wachowicz - autorką książek kulinarnych, producentką telewizyjną, prowadzącą program "Ewa gotuje" oraz członkinią jury "Top Chef".
Ewa Wachowicz
Kampania "Każdy dzień może smakować wyjątkowo z Coca-Cola" od lat zaprasza rodziny i przyjaciół do regularnych wspólnych posiłków (nie tylko od święta!), zachęcając tym samym do celebrowania czasu i radości z bycia razem.
Premiera cyklu "Ewa, ugotuj nam to!" zaplanowana jest na 18 kwietnia przed cyklicznym wydaniem "Top Chef" o godz. 21:30. Kolejne odcinki emitowane będą w środowym prime time Telewizji Polsat: 25 kwietnia, 2 maja oraz 9 maja.

Czteroodcinkowa produkcja z Ewą Wachowicz w roli głównej oraz z zaproszonymi przez nią gośćmi specjalnymi prezentuje szybkie, smaczne i zdrowe przepisy, inspirowane nowoczesną kuchnią polską oraz śródziemnomorską. W trakcie poszczególnych odcinków goście Ewy Wachowicz spotykać ją będą w niecodziennych okolicznościach, aby następnie razem zasiąść do wspólnego stołu. Podczas premierowego odcinka Ewa spotka się z Pauliną Sykut-Jeżyną, dziennikarką i prezenterką telewizyjną, wyjątkowo zajętą osobą, jak na aktywną zawodowo mamę przystało.

Codzienny pośpiech często zabiera nam to, co najcenniejsze - chwile z bliskimi. Od lat w moich - programach przekonuję, że żyć ze smakiem to także dzielić go z rodziną i przyjaciółmi. Nie tylko w jadalni, podczas rodzinnego posiłku, ale również na etapie przygotowań: na wspólnych zakupach kulinarnych czy w trakcie gotowania. Nie ma lepszej przyprawy niż radość, uśmiech i bycie razem - powiedziała Ewa Wachowicz, gospodyni premierowego formatu "Ewa, ugotuj nam to!", autorka książek kulinarnych i producentka telewizyjna.

Serial "Ewa, ugotuj nam to!" to efekt współpracy Telewizji Polsat z domem mediowym MediaCom. Reżyserem i scenarzystą jest Dariusz Wojtala z zespołu producenta firmy PROMISS.

Komentarze (1 - 4 z 4)

A, no, jest coś na rzeczy, bo ostatnio właśnie w TopChef pojawiła się Cola i mieli coś tam do niej przygotować.
 2  
ewa wachowicz wyglada jak milion dolarów.
 5  
Kolorowa, posłodzona, gazowana woda z cukrem. Produkt w sam raz żeby go reklamowali telewizyjni kucharze.
 6  
Widziałem wczoraj zapowiedź programu, a w nim Coca Cola słodzona chemicznymi słodzikami. Specjalista kulinarny jakim niby jest ta Pani Ładna nie powinien się zgodzić na coś takiego no ale każdego można kupić to tylko kwestia ceny!
 3