Łukasz Szewczyk30.04.2018 (16:27)32 komentarze

Cezary Żak w kampanii promującej nowe kanały cyfrowej telewizji naziemnej (DVB-T)

Operator ósmego multipleksu naziemnej telewizji cyfrowej EmiTel oraz nadawcy kanałów telewizyjnych METRO, Telewizja WP i ZOOM TV łączą siły w ramach wspólnej kampanii informacyjnej "Chwyć pilota i sam wyszukaj 3 nowe kanały TV naziemnej". Twarzą akcji jest popularny aktor Cezary Żak.
Grany przez Cezarego Żaka bohater kampanii zwany Kołczem przeprowadzi instruktaż i krok po kroku zaprezentuje widzom, w jaki sposób powinni skonfigurować swoje telewizory, dekodery i anteny, by mogli odbierać trzy nowe kanały telewizyjne - METRO, Telewizja WP i ZOOM TV.
Kampania "Chwyć pilota i sam wyszukaj 3 nowe kanały TV naziemnej"
Kampania "Chwyć pilota i sam wyszukaj 3 nowe kanały TV naziemnej"
Kampania wystartuje już 1 maja i potrwa miesiąc. Kreację przygotowała agencja today, a media zaplanował dom mediowy Starcom. Działania promocyjne będą prowadzone w telewizji, radiu, prasie i Internecie. W kampanii zostaną wykorzystane także niestandardowe nośniki, m.in. bankomaty, plakaty w autobusach oraz punkty sprzedaży dekoderów i anten (sieci Mediamarkt oraz Saturn). Nadawcy wykorzystają do promocji również własne media.

Ósmy multipleks jest ostatnią uruchomioną w Polsce platformą naziemnej telewizji. Aby telewidzowie mogli odbierać cyfrowy sygnał z MUX-8 konieczne jest wyregulowanie dekodera lub modernizacja instalacji antenowej. Instrukcję dotyczącą sposobu przeprogramowania odbiorników i dekoderów można znaleźć na: www.nowekanaly.pl oraz dzwoniąc pod numer infolinii: 12 627 32 80.

Komentarze (1 - 10 z 32)

Oferta dla emerytów.
 1  
i wyregulować odbiorniki :O ? Chyba zakupić inna antenę bo multiplex nadaje chyba w wielu miejscach w innej polaryzacji :(. Czasami coś obejrzę ale i tak na razie wygrywa focus.
 7  
A z Nowa TV się nie dogadali?
 17  
Wiem, że jest to nie na temat newsa, ale lubię pisać nie na temat ;D Uwielbiam PiS i brzydzę się oPOzycją ;D Moje poglądy są słuszne i jestem o tym przekonany. Jestem bardzo ucieszony z tego, że im bardziej rośnie oglądalność Fucktów w TVN, tym bardziej spada POparcie dla POpapranej oPOzycji ;D To udowadnia, że ludzie oglądają Fuckty dla beki, żeby pośmiać się z bzdur wciskanych ciemnemu ludowi, a nie po to, żeby w te bzdury wierzyć ;D Normalni ludzie oglądają Fuckty, żeby się pośmiać, a potem przełączają się na Wiadomości, żeby zobaczyć prawdziwy obraz ;D
________________________________________________________________________

Spójrz na moich psychofanów!!! Właśnie tak wygląda przewlekły ból d. =)

 16  
Wspułczuję ludzią którzy co pół roku kupują sobie nowego srajfona i nie żałują na to pieniędzy, ale kupić antenę VHF za 20-30 zł i mieć poprawny odbiur MUX8 to już jest wieeeeelki problem! Pewnie lepiej się żalić w internecie, że ten MUX ma beznadziejny zasięg etc.

Też miałęm problemy z MUX8 po jego starcie i na dotychczasowej instalacji antenowej pod pasmo UHF sygnał był za słaby i były zakłucenia odbioru, ale poszłem na bazar, kupiłem najtańszą antene dla VHF, zamontowałem, podłończyłem i wszystko pięknie śmiga. A ty tylko nażekać potraficie, żal mi was.
 5  
będzie za 1-2 lata nowy DVB-T2 HEVC z wszytkie kanały HD za płatnej TV !!!
 6  
Wspułczuję ludzią którzy co pół roku kupują sobie nowego srajfona i nie żałują na to pieniędzy, ale kupić antenę VHF za 20-30 zł i mieć poprawny odbiur MUX8 to już jest wieeeeelki problem!
[...]
podłończyłem i wszystko pięknie śmiga.
A ja wspÓłczuję ludziOM, którzy potrafią załatwić sobie dobry odbiÓr MUX-8 i podłĄczyć antenę, ale nie potrafią opanować nie takiej znowu skomplikowanej polskiej ortografii. Pal licho, że wiele osób w komentarzach internerowych ma problemy ze stawianiem przecinków we właściwych miejscach, ale kiedy widzę takie kwiatki jak "ludzią", "odbiur", "zakłucenia" czy "podłończyłem", to aż mnie skręca od bólu w oczach!

A żeby choć trochę napisać na temat artykułu, dodam, że w Radomiu z odbiorem MUX-8 nie ma większych problemów. Na kanale 8 odbiór jest poprawny, oczywiście na dedykowanej dla VHF antenie ustawionej w pionie. Inna sprawa, że oglądać tam na razie nie ma czego. Te cztery kanały to jest totalna porażka pod względem merytorycznym. Będzie co oglądac, gdy TVP udostępni na tym multipleksie coś ze swoich konserwatywnych kanałów.
Maciej z Radomia popierający PiS i dobrą zmianę w mediach publicznych 30.04.2018 (19:32:27)
 3  
Mam siatke stara 20 lat z zasilaczem,nie lapala mi drugiej polaryzacji czyli mux8 zero obrazu, dolozylem pionowy drut metrowy z tylu siatki, wyciagnalem go ze starej szuszarki na pranie, wygiolem, zeszlifowalem lakier, spilowalem konce i podlaczylem jak na youtube, jakosc 90% i bez problemow dziala wszystko, koszt 0 zl i tyle w temacie, jedna siatka rozdzielona w domu na 4 telewizory , jakosc 90% na kazdym. Siatki ludzie wywalali i stawiali wynalazki, bo nowe to ma byc "lepsze" i sto anten na dachu, a mozna je bylo lekko przerobic...
 12  
A z Nowa TV się nie dogadali?
ten kanal to juz jest od polsatu.
 6  
Będę się pod ciebie, PiSdzielski oszołomie, podszywał i pisał głupoty.
Dopóki nie znikniesz z tego portalu dla normalnych ludzi!!!
Ojej,co za przemówienie ;D Mały, sfrustrowany gnojek z 6B będzie się pode mnie podszywał do końca świata i o jeden dzień dłużej ;D W imię zemsty - by żyło się lepiej wszystkim......

#zmieńpieluchę
;D
________________________________________________________________________

Spójrz na moich psychofanów!!! Właśnie tak wygląda przewlekły ból d. =)

 10