Łukasz Szewczyk14.05.2018 (16:35)31

Kolejny cios w wizerunek Polski? Jesteśmy drugim najbardziej homofobicznym krajem UE

Polska znalazła się na homofobicznym podium krajów UE zajmując przedostatnie miejsce w rankingu analizującym poziom równouprawnienia osób LGBTI w Europe. Jak ostrzega Kampania Przeciw Homofobii, za rok Polska uzyska tytuł homofobicznego lidera Unii Europejskiej

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 20 z 31)

i tak trzymać Polacy-BRAWO,BRAWO,BRAWO!!!!!!!!!!
 1  
Oceniasz innych wg własnych kryteriów ?
To jest rasizm...
 1  
Zboczenie zawsze będzie zboczeniem koniec kropka
 2  
A wystarczyłoby po prostu wprowadzić przepisy legalizujące związki partnerskie. Nie, nie małżeństwa - te niech sobie pozostaną kościelnymi cyrkami. Umożliwić urzędową legalizację związku dwóch pełnoletnich osób, obojętnie jakiej płci. Dać takim osobom możliwość dziedziczenia, uzyskiwania informacji medycznej, wspólnego rozliczania podatków czy odmowy zeznań obciążających partnera. Tylko tyle.
 4  
>> kiedy liczący 2 miliony osób elektorat LGBTI

HA HA HA HA HA
uzytkownik z przypadku 15.05.2018 (9:05:47)
 1  
2 milionów to ich na pewno nie ma. Oni nie chcą praw tylko przywilejów. Sorry, żyjemy w Polsce. Tutaj obowiązuje od zawsze zasada "chłopak i rodzina to zdrowa rodzina". Ktoś chce sobie żyć w homo-związku - proszę bardzo, nikt nikomu nie robi z tym problemu. Ale papierków w urzędzie na to nie dostanie. Ale tu o papierki chodzi, ulgi itp.
 0  
Miało być "chłopak i dziewczyna" ;)
 2  
LGBT jest Góra 1,5%
 0  
@POgromca totalnie rozpadłej oPOzycji 14 maja 2018 (20:25:35)
Czemu lewacki trollu lemingowy najgorszego sortu POdszywasz się POd mój nick
Czemu ukradłeś mój tekst buraku, który zamieściłem wpolityce.pl i podpisałeś się pod nim? Wiesz, że bez wyraźnego cytowania to zwyczajne złodziejstwo? Jeszcze raz się to powtórzy, a zgłoszę organom ścigania.
 4  
Jestem dumny z bycia zacofanym i proszę o tolerancję do mojego zacofania,czyli jestem przeciw aborcji ,przeciw eutanazji ,przeciw adopcji par homoseksualnych , przeciw ,,kościołowi MTV,TVN,LGBT,,
 0