Łukasz Szewczyk12.06.2018 (13:25)brak komentarzy

Bilety nawet o połowę tańsze w SkyCash z programem Visa Oferty

Lato za pasem, a pogoda jest wspaniała - wszystko zachęca do podróży. SkyCash i Visa w ramach wspólnej promocji zachęcają do podróży i zwracają 50% wartości zakupionego biletu.
Bilety kolejowe w aplikacji SkyCash
Promocją objęte są wszystkie bilety komunikacji miejskiej i kolei regionalnych dostępne w aplikacji SkyCash. Pasażerowie mają do dyspozycji pociągi 9 przewoźników (Arriva, Koleje Dolnośląskie, Koleje Mazowieckie, Koleje Wielkopolskie, Łódzka Kolej Aglomeracyjna, Koleje Śląskie, POLREGIO, SKM Trójmiasto, Warszawska Kolej Dojazdowa) oraz komunikację miejską w ponad 60 miejscowościach.
Aby skorzystać z promocji, należy zarejestrować swoją kartę Visa na stronie visaoferty.pl, a następnie za pomocą tej samej karty zakupić bilet w aplikacji SkyCash. Po odbyciu podróży środki w wysokości połowy wartości biletu (jednak nie więcej, niż 10 zł) wrócą na konto SkyCash pasażera.

Promocja trwa od 1 czerwca do 31 lipca 2018 roku.

Z aplikacji SkyCash korzysta już ponad 2 mln użytkowników, którzy mają dostęp do biletów kolejowych i komunikacji miejskiej, a także mogą płacić za parkowanie w ponad 50 miastach. Aplikację SkyCash można pobrać za darmo w Google Play i App Store.