Łukasz Szewczyk12.06.2018 (16:42)brak komentarzy

Murale Sport.pl z Kamilem Grosickim na ulicach Warszawy

Na ulicach Waryńskiego i Francuskiej w Warszawie pojawiły się murale z ambasadorem Sport.pl - piłkarzem reprezentacji Polski Kamilem Grosickim. To kolejna odsłona kampanii serwisu i aplikacji mobilnej Sport.pl LIVE prowadzonej pod hasłem "Sport.pl to jest Twój live".
Murale Sport.pl z Kamilem Grosickim na ulicach Warszawy
Z okazji 30. urodzin Kamila Grosickiego Sport.pl przygotował dla swojego ambasadora wyjątkowy prezent - dwa murale przedstawiające charakterystyczną "cieszynkę" Turbo Grosika z bandami Sport.pl w tle.
Mural na ulicy Francuskiej na warszawskiej Saskiej Kępie sąsiaduje bezpośrednio ze Stadionem Narodowym, dlatego kibice będą mieli okazję podziwiać go już dziś, w drodze na mecz towarzyski Polska-Litwa.

Murale na ulicach Warszawy to część multimedialnej kampanii "Sport.pl to jest Twój live" prowadzonej w telewizji (Polsat, pakiet sportowy), w internecie (działania w serwisach zewnętrznych, media społecznościowe), w radiu (Radio TOK FM, Radio Złote Przeboje, Radio Pogoda, Rock Radio, RMF FM), na nośnikach reklamy zewnętrznej (AMS, Screen Network), w prasie ("Gazeta Wyborcza" i jej dodatki, "Logo", "Playboy", "CKM", "Men's Heath"), a także w kinach ogólnopolskiej sieci Helios oraz w ramach dodatkowych działań niestandardowych. Media w kampanii, która potrwa do końca czerwca br., zaplanowało Blue 449.