Łukasz Szewczyk18.06.2018 (13:21)8 komentarzy

PZU i Allegro wymienią telewizor na nowy. Specjalna oferta na mundial

W ramach akcji specjalnej "Wymiana Telewizora" zorganizowanej przez PZU i Allegro, klienci PZU, którzy posiadają ubezpieczenie PZU Dom mają zagwarantowaną szybką wymianę telewizora, jeśli doszłoby do jego awarii.
Jeśli podczas mistrzostw świata w piłce nożnej telewizor zepsuje się z powodu przepięcia, ubezpieczony będzie mógł wymienić uszkodzony odbiornik na nowy. Klient może zgłosić szkodę przez infolinię, następnie PZU przy współpracy z Allegro przygotuje ofertę minimum 4 nowych telewizorów o najbardziej zbliżonych parametrach do uszkodzonego. Ubezpieczony wybierze spośród nich ten odbiornik, który najbardziej spełnia jego oczekiwania i w ciągu 3 dni otrzyma nowy telewizor.
Akcja potrwa do 15 lipca i skierowana jest do klientów PZU, którzy mają ubezpieczenie PZU DOM z zakresem obejmującym ruchomości domowe w wartości nowej.

Kampania promująca akcję będzie prowadzona w radiu i Internecie. Koncepcję kreatywną przygotowała agencja VML, a za zakup mediów odpowiada dom mediowy Universal McCann.

Komentarze (1 - 8 z 8)

Prawdopodobieństwo takiej usterki ile wynosi? Szanse są 0,000000001%.Ostatnio TV w wyniku burzy padł mi w 1993 roku. Poszedł tylko bezpiecznik za kilkaset ówczesnych zł.
 12  
Obawiam się jednak, iż Polak tak potrafi,
że nawet bez burzy piorun w chałupę trafi.
Ot taki trzynastozgłoskowiec.
 0  
Nawet jeśli tak tak trafi jakimś cudem, to na końcu okaże się że piorun wpadł przez okno, a nie przez komin, jak było napisane małym drukiem i nowy się nie należy :D
Maciej z Roadmia popierający podłą zmianę 20.06.2018 (8:04:57)
 1  
Ale nie na oleda pewnie. Myśmy kupili w media expercie. Połowę płacimy teraz, resztę za pół roku, więc nie wykosztujemy się jakość.
 0  
Wymieniłęm sobie na tego: LG OLED 65E8 Za 19 tysi u nich ale wartobyło zwłaszcza zejest ta promka.
 0  
@salano ile dałeś?
 0  
W sumie oledy są już od 4 tysi :O mediaexpert.pl/telewizory/telewizor-lg-oled-55eg9a7v,id-823498
 0  
To jak od 4, to moze i mnie bedzie stac :D Dzieki!
 0