Łukasz Szewczyk08.08.2018 (18:08)brak komentarzy

Wakacyjne promocje smartfonów LG

LG przygotował letnie promocje swoich flagowych smartfonów jak i tych ze średniej półki zarówno u wszystkich operatorów jak i na rynku otwartym.
Letnie promocje z LG
LG wspólnie z operatorami Plus, Orange i Play oraz sieciami sprzedaży MediaMarkt i Saturn przygotowało specjalna promocję dla aktywnych użytkowników, którzy nie zamierzają zwalniać tempa podczas swoich wakacyjnych przygód. Przy zakupie telefonu LG K9 u powyższych operatorów użytkownik otrzyma silikonowe etui oraz szkło ochronne, które ochronią telefon przed wakacyjnymi upadkami. Oprócz tego do zestawu dołączona zostanie wodoodporna saszetka, by użytkownik mógł bez obaw wziąć ze sobą smartfon nawet w najbardziej ekstremalną podróż i uwiecznić wyjątkowe chwile na zdjęciach.
Dedykowane etui i ochronne szkło na wyświetlacz otrzymają również klienci, którzy kupią smartfon LG K11 w sieci Plus, T-Mobile, Orange i Play oraz w sieciach sprzedaży MediaMarkt i Saturn. Promocja ta jest adresowana do osób aktywnych, np. do codziennych biegaczy i fanów fitness. Aby jeszcze bardziej zmotywować klientów do ćwiczeń i zdobycia wakacyjnej sylwetki, na każdego czeka torba marki Nike, w którą można spakować najpotrzebniejsze rzeczy na basen, siłownię czy zajęcia wWF.

Kolejne promocje spodobają się fanom dobrego brzmienia, ale też tym, którzy nie lubią ograniczeń. Klienci, którzy zdecydują się na ten wariant, nie będą zmuszeni do wyboru między tymi dwiema rzeczami. Zapewnią to bezprzewodowe słuchawki firmy Freestyle działające w technologii bluetooth. Jedyny wybór, którego będą musiały dokonać osoby decydujące się na LG Q7, to miejsce, w którym zakupią swój nowy telefon. Jeśli wybiorą operatora komórkowego Play lub Orange, otrzymają słuchawki. Jeśli zaś zdecydują się na zakup w sklepie detalicznym (X-Kom, Media Expert, Komputronik, MediaMarkt oraz Saturn) mogą liczyć na równowartość w postaci karty podarunkowej o wartości 300 złotych na kolejne zakupy. Natomiast na klientów Plusa czeka rabat na cały asortyment New Balance. Oprócz powyższych dodatków każdy otrzyma dodatkową roczną gwarancję na wyświetlacz, nawet jeżeli stłuczenie nastąpi z winy użytkownika.

Gwarancję na ekran otrzyma również flagowy smartfon LG G7 ThinQ. Dodatkowymi gadżetami będą w tym miesiącu przyciągać operatorzy komórkowi. Jest gratka dla fanów "Gwiezdnych Wojen". Każdy, kto kupi LG G7 ThinQ w sieci T-Mobile, odbierze inteligentnego droida BB 9E, którym można bawić się i trenować za pomocą specjalnej aplikacji na smartfony. Sieci Play i Orange oferują oryginalne koszulki Star Wars z filmu "Han Solo", a do tego zestaw gadżetów do samochodu, ułatwiających każdą podróż, a także elastyczny selfie stick o łącznej wartości 879 złotych. Dodatkowo na klientów Plusa czeka coś specjalnego. To 24-calowy monitor LG z funkcjami telewizora. Dzięki funkcji PIP (Picture-in-Picture) można na nim jednocześnie pracować lub oglądać film. Dla osób, które zakupią flagowca LG w sklepie X-Kom, Komputronik, MediaMarkt, Saturn oraz Media Expert czeka karta podarunkowa o wartości aż 500 złotych, do wydania w tym samym sklepie.