Łukasz Szewczyk28.08.2018 (15:55)1 komentarz

E-Sport w ofercie reklamowej TVN Media

TVN Media podpisał umowę o sprzedaży czasu reklamowego z Astro, nadawcą kanału E-Sport. Od września 2018 roku TVN Media, pod marką Premium TV, będzie reprezentować stację w zakresie sprzedaży i planowania czasu reklamowego.
E-Sport HD
E-SPORT to kanał w 100% poświęcony tematyce sportów elektronicznych. Ramówkę kanału stanowią w dużej mierze rozgrywki e-sportowe i relacje z największych światowych turniejów. Stacja stara się promować polską scenę e-sportową, która z miesiąca na miesiąc coraz szerzej wypełnia jej antenę. Poza wspomnianymi turniejami ramówkę wypełniają programy rozrywkowe, dokumentalne, talk-show czy newsy - wszystko osadzone w świecie e-sportu, dziedzinie, która z roku na rok rośnie w siłę na świecie, przynosząc gigantyczne zyski kilkudziesięciu branżom towarzyszącym.
Kanał stanowi własność Astro będącego uczestnikiem rynku medialnego w Polsce od blisko 25 lat, produkującego dla największych stacji w kraju. Kanał dostępny jest u operatorów kablowych m.in.: Vectra, Orange, Multimedia Polska, Netia, Inea, Toya, Jambox. Od 15 sierpnia 2018 kanał jest objęty monitoringiem Nielsen Audience Measurement.

Komentarze (1 - 1 z 1)

kiedy kanał będzie w UPC?
 0