Łukasz Szewczyk17.10.2018 (11:50)10 komentarzy

Zmiany w NC+. Odchodzi Paulina Smaszcz-Kurzajewska

Zmiany organizacyjne w dziale PR i Komunikacji Zewnętrznej satelitarnej platformy NC+.
Paulina Smaszcz-Kurzajewska
Paulina Smaszcz-Kurzajewska, Rzecznik Prasowy i Dyrektor ds. PR i Komunikacji Zewnętrznej, kończy współpracę z platformą nc+. Przypomnijmy, że do nc+ trafiła w styczniu 2016 roku.
Odpowiedzialność za pracę Działu PR przejmuje tymczasowo Piotr Kaniowski, zatrudniony na stanowisku Kierownika ds. PR korporacyjnego, technologii i ofert.

Komentarze (1 - 10 z 10)

A co to nc+? Aha to telewizja z taką dużą okrągłą blachą za oknem, żeby odbierać programy które pokazują co można kupić w sklepach.
 19  
to sie napracowala - ile byla pol roku?
 11  
za to do instrukcji udzielanych przez moich swiatlych zbawicieli z nowogrodzkiej oraz ojca nas wszystkich tadeusza wystarczy kawalek drutu wetlnac i juz mam odbior pepen wartosci. precz z szatanami z tvn i polszmatu. fuj
 7  
Odeszła... Kto i gdzie napisał, że odeszła...Może by tak sprawdzić u źródła (i nie źródła w postaci celeba, tylko firmy). Zły człowiek, bardzo zły człowiek.
 4  
Masz czarno na białym napisane, że rozpoczęła pracę w 2016.
 5  
mozna powiedziec ze o dwa lata za pozno.
mentalnosc 10 latki
 0  
Celebrytka. Stała bywalczyni "Pudelka". Ostatnio była z niej polewka, bo na jakąś imprezę przyszła w koszmarnym rozpływającym się makijażu i pozowała w nim na ściance.
 2  
za znęcanie ją wyrzucili , szykuje się zbiorowy pozew
 2  
do PiS się nadaje , dziwne ,ze się tam nie pcha ,za mały układzik ale zawsze może krawcową Piekut zostać
 0  
jeśli to prawda, to popieram.
 0