Łukasz Szewczyk21.11.2018 (13:59)9 komentarzy

Nowa Coca-Cola o smaku cynamonowym na święta (wideo)

W ramach trwającej kampanii świątecznej "Podaruj radość #jakMikołaj" Coca-Cola przygotowała dla konsumentów kolejną niespodziankę. Na polskim rynku debiutuje właśnie limitowana edycja
Coca-Cola o smaku cynamonowym.
Coca-Cola o smaku cynamonowym
Coca-Cola konsekwentnie od lat zaskakuje konsumentów z okazji Świąt. Były już unikatowe etykiety ze spektakularną kokardą. Były także oryginalne etykiety świecące w ciemności. Teraz Coca-Cola, marka-symbol wspólnego oczekiwania na Święta, zaskakuje cynamonową nowością smakową. Ta wyjątkowa propozycja będzie dostępna w wariancie zero cukru w pojemnościach 0,5l i 1l.
- Premierowa edycja limitowana stanowi integralny komponent kampanii świątecznej "Podaruj radość #jakMikołaj". Nie zwalniamy tempa - obiecaliśmy konsumentom, że kolejny rok będziemy z nimi w okresie oczekiwania na grudniowe, rodzinne Święta. Nowość smakowa jest zatem prezentem Coca-Cola dla tych, którzy cenią zimowe, aromatyczne smaki - powiedział Damian Podawca, Senior Brand Manager Coca-Cola w Coca-Cola Poland Services.

Wprowadzeniu nowego smaku na rynek towarzyszy kampania reklamowa:

McCANN Worldgroup jest partnerem w obszarze kreacji i produkcji kopii reklamowych. Za strategię kampanii, planowanie i zakup mediów oraz współpracę z influencerami odpowiada dom mediowy MediaCom; za kreację i przygotowanie materiałów BTL oraz OOH - agencja reklamowa Fortis. Obsługę w obszarze digital oraz social media powierzono LiquidThread, natomiast działania PR - Rc2 Raczkiewicz Chenczke Consultants.

Coca-Cola o smaku cynamonowym
Rekomendowane ceny produktu:
- Coca-Cola o smaku cynamonowym 0,5l: 3,29 zł
- Coca-Cola o smaku cynamonowym 1l: 4,19 zł

Komentarze (1 - 9 z 9)

i po ch**a znów ta g*****na Cola-Zero. Przecież jest ochydna. Jak już wprowadzają to mogliby w dwóch wariantach zero i zwykła
 16  
Wszystko ładnie pięknie, ale dlaczego jako cola zero.. przecież to jest takie słodkie że aż się ciężko pije. Niby cola zero bez cukru, a znacznie słodsza od tej normalnej
 11  
cola o smaku mojego kûtasa byłaby lepsza
MójKutasSmakujeNajlepiej 21.11.2018 (16:51:50)
 10  
Zero cukru = zero mózgu (oczywiście po latach). Słodzone toto jest sztucznymi słodzikami powstałymi na bazie ropy naftowej i połączonymi z odpadami z elektrowni atomowych. Jak ktoś chce z naturalnym dla człowieka cukrem buraczanym lub trzcinowym to wyboru nie ma żadnego. Ciekawi mnie też czy te piękne szklane butelki będą gdziekolwiek w sklepach czy też tylko w reklamie występują.
 8  
W tam, narzekacie na słodziki a poza smakiem nie są one w żaden sposób szkodliwe.
Np taka Pepsi Wild cherry smakuje wyśmienicie.
 12  
Treść komentarza może zawierać obraźliwe słowa - kliknij by wyświetlić.
Ja bym mógł spijać colę z Twojego kutasa.
 9  
Ja bym mógł spijać colę z Twojego kjutasa
 10  
Ohhhoooo... pracownicy KokaKoli odezwali się i zaczęli łapki w dół dawać. Nie pomoże - wasze napoje słodzone chemią są szkodliwe i niesmaczne. Zresztą spójrzcie na półki w marketach które się uginają od waszej chemii.
 3  
W tam, narzekacie na słodziki a poza smakiem nie są one w żaden sposób szkodliwe.
Np taka Pepsi Wild cherry smakuje wyśmienicie.
Pogadamy za 10 czy 20 lat. Cukier ludzie spożywają od wieków i np. żołądek jest przyzwyczajony do trawienia cukru. Jak ostaje słodką chemię to traktuje to jak cukier, ale cukrem to nie jest niestety!
 3